Reklamlar
Gündem 2017-01-02 14:05:38 Karakaya

Zor İşleri Sadece Erkekler Mi Yapar

Kadınlar artık tüm iş alanında erkekler den daha iyi daha becerikli ve pratik olarak her işin üstünden gelebiliyor. Kuvvetin gerektirdiği yerlerde zekalarını kullanarak üstesinden gelen bir çok kadın işçi erkeklere göre çok daha iyi iş çıkartıyor.

 

Marangoz, demir ve daha bir çok ağır tesisat işlerinde artık erkekler değil aynı zamanda kadınlar da iş gücünde eğitim ve tecrübe edinerek işlerin üstesinden başarıyla gelebiliyor. Pratiklik konusunda daha hızlı düşünüp uygulama becerisine sahip olan kadınlar erkeklere göre de daha temiz bir çalışma yapıyorlar.

Temizlik konusunda erkeklere göre bir adım önde olan kadınlar yaptıkları işte önce buna dikkat ederek işe başlıyorlar. Çevre faktörleri ele alınarak yapılan ağır işlerde zarar verici ve kirletici olmadan kadın işçiler emek vererek en iyi şekilde işlemleri tamamlıyor.

Ağır taşıma konusunda erkeklerden artık yardım istemeyen kadınlar sayıca çok poşeti ve ağırlığı iki koluna yayarak taşıyabiliyor. Bu konuda tecrübe eden kadınlar alışveriş konusunda da erkekler ihtiyaç duymuyor. Ağır işlemlerde ayırt etmeden çalışan kadınlar profesyonel şekilde davranarak iş sağlığı güvencesiyle çalışmalarını yapıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek