Reklamlar
Dünya 2017-06-09 17:24:41 Karakaya

Yılan Benzin İstasyonu Pompasının İçine Girdi

En tehlikeli vahşi canlılar sıralamasında bulunan göründüğü vakit mutlaka uzman bir kişi tarafından yakalanması gereken yılanlar size kendilerini hissettirmeden yanınızdan geçip gidebilir ve ya saldırabilir.

 

Bir çok yabancı ülkede yılanlar genel olarak arabaların kaputlarının altında ya da evlerinin bodrum katlarında kilerde çıkıyor. Ülkemizde nadir olarak görülen bu vakada bir zaman ufak çaplı bir yılan evin çamaşır sepeti içinde görüldü ve itfaiye ekipleri yılanı yakaladı.

Uzun ince ve sessiz bir şekilde kendisini her yere uyarlayabilen yılan kaçmak için güçlü kaslarını kullanır. Görünüm itibariyle zayıf olduğu görülsede güçlü kaslarıyla kendisini kolayca kurtarabilir. Avına karşı merhametsiz olan yılan kısa sürede yutarak işleme son verir.

Yabancı bir ülkede çekilen görüntülerde yılan bir benzin istasyonunda pompa tabir edilen yere girdiği görüldü. İstasyon görevlileri konu hakkında uzman bir kişiyi çağırdı ve yılan avcısı kısa sürede pompa istasyonunda saklanan yılanı olduğu yerden çıkardı. Oldukça güçlü olan yılan kendisini sıkıp kaslarını kullanmasıyla yılan avcısına zor anlar yaşatırken çevrede durumu izleyen bir çok kişi şaşkınlığını gizleyeemdi çığlık atmaya başladı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek