Reklamlar
Gündem 2017-05-18 16:49:54 Karakaya

Yerel Gazete Sahibini Döven İki Saldırgan Aranıyor

Ordu Ünye'de yerel gazete ve internet sitesi sahibi Cihan Çakıroğlu iki saldırganın saldırısına uğradı. Şüpheliler güvenlik kamerasında görüntülendi polis ekipleri iki saldırganı arıyor. Bedensel engelli olan Cihan Çakıroğlu tekme ve yumruk darbeleriyle yaralandı hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

GÜVENLİK KAMERASINDA SALDIRGANLARIN GÖRÜNTÜSÜ GÖRÜLDÜ POLİS EKİPLERİ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Ordu'nun  Ünye İlçesi'nde yayın yapan yerel gazete ve internet sitesi sahibi 41 yaşında Cihan Çakıroğlu'nu döven iki şüphelinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.  Polis, saldırganları  arıyor.

BEDENSEL ENGELLİ YEREL GAZETE SAHİBİNE 2 KİŞİ SALDIRDI TEKME VE YUMRUKLA YARALANDI

Bedensel engelli Cihan Çakıroğlu, geçen mart ayında gazetedeki işlerini tamamladıktan sonra evine giderken yüzleri maskeli 2 kişinin saldırısına uğradı. Tekme ve yumruk darbeleriyle Çakıroğlu'nu yaralayan saldırganlar kaçtı. Ambulansla Ünye Ünye Devlet Hastanesi'ne götürülen Cihan Çakıroğlu, tedavisinin ardından taburcu edildi.

SALDIRGANLARIN KAÇARKEN BİNDİĞİ ARAÇ TESPİT EDİLDİ

Polis soruşturma başlatırken saldırganların bindiği araç belirlendi. Hafriyat işleri yapan aracın sahibi Y.O. gözaltına alındı ve sorgusunun ardından saldırganları ve gazeteci Çakıroğlu'nu tanımadığını söyledi. Y.O. serbest bırakılırken polis, güvenlik kamerası kayıtlarından saldırganların görüntülerini elde etti.

POLİS EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Gazeteci Cihan Çakıroğlu'na saldıran 2 kişinin kimliklerinin saptanması için ve yakalanması için polis çalışmaları sürdürüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek