Reklamlar
Teknoloji 2016-12-14 03:06:13 Karakaya

Volkan itfaiye araçları

Sadece itfaiye aracı üretmek üzerine kurulu bir şirket olan Volkan İtfaiye bu hizmetine yılların verdiği etkin tecrübeleri arkasına alarak en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor. Volkan itfaiye 1974 yılında küçük bir alanda az sayıdaki bir ekiple bu yola çıktı ve bugün geldiği noktada Türkiye’nin bir numaralı markası olmayı başarmış durumda.

 

Volkan itfaiye’nin asıl amacı ticari bir kaygı gütmeksizin insan hayatını kurtarabilmeyi amaç edinmektedir. Böylesi kutsal bir meseleye kendini en iyi şekilde veren şirket yaptığı işlerin ne kadar hassas ve hayati önem taşıdığının bilinde olarak üretim hayatına devam etmektedir. Volkan itfaiye genel olarak itfaiye araçları üretmektedir ve 1978 yılında ilk kez kendi yangın pompasını üretmeyi başarmıştır.

 

Bununla yetinmeyen Volkan İtfaiye Türkiye’de birçok ilke imza atmayı başarmıştır. Bunlardan en önemlisi Türkiye’nin ilk 18 metre hidrolik merdivenli aracını üretmiş olmasıdır. Daha sonra bununla yetinmeyen Volkan İtfaiye daha bir çok önemli ilke imza atmayı başarmıştır, bunlardan en önemlisi ilk uçak söndürme aracını ve ilk modüler itfaiye aracını üretmiş olmasıdır.

 

Volkan itfaiye araçları ile birçok ilki geçrekleştirmiştir. Bu ve bunun gibi birçok ilke imza atmayı başaran Volkan İtfaiye’nin kurucu ismi İsa Tecim, gelecekte Volkan İtfaiye’nin bir dünya markası olacağını öngörmektedir.

http://volkan.com.tr/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek