Reklamlar
Dünya 2017-05-18 11:53:20 Karakaya

Tuttuğu Balık Sürpriz Yaptı

Balık tutmaya giden bir çok kişi hiç yaşamadığı olaylar ile karşılaşıp sürprizlere açık olmalıdır. Denize giden herkes ne olacağını nasıl bir balık ile karşılacağını bilemez. Balık tutmayan giden bir çok kişi hedef balığını ve merasını bilerek gitmiş olsada denizin içinden ne geleceğini bilmemektedir.

 

Olta balıkçıları balık avlamak için özel takımlar hazırlar ve balık tutmak için seçili merasına gider. Hedef balığına göre oltasını, misinasını, kancalarını ayarlayan olta balıkçısı gelen balık konusunda sürprizlere açık olmalıdır.

Nehirde daha çok balık avlamayı seven Angus James tuttuğu balıkları sürekli sosyal medya üzerinden paylaşıyor. İşini profesyonel olarak yapmayı tercih eden James kıyafeti ve olta setleriyle istediği boyutta ve ağırlıkta balığı kolaylıkla yakalıyor.

Avustralyalı balıkçı nehire gidip oltasını attığında oltasına gelen balıkta ilginç bir durum farketti. Balıkla birlikte poz vermek istediği sırada ağzında bir cisim gören James, ilk önce çimen ve ya yosun olduğunu düşündü elini uzattığında hareket eden bu cismin ağaç kurbağası olduğunu gördü. Balıkla birlikte kurbağayıda çeken James kurbağanın gitmesine izin verirken balığı götürmeyi tercih etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek