Reklamlar
Gündem 2016-12-14 16:13:50 Karakaya

Tuğba Özerk Yaşadığı Şiddeti Anlattı

Katıldığı magazin programın da 4 aylık evilik sürecini gözyaşları içinde anlatan Tuğba Özerk eşinin yüzüne vurduğunu burnunun kırıldığını ağzından ve burnundan kanlar geldiğini söyledi. 4 ay önce mutlu şekilde evlendiklerini fakat sonrasında şiddet gördüğünü belirten Tuğba Özerk yaptığı açıklamalarda hüngür hüngür ağladı.

Konuk olduğu programda eşinden şiddet gördüğünü belirten Tuğba Özerk, "Bana vurup saldırdıktan sonra burnumdan ağzımdan kan gelmeye başladı" dedi.

4 AYLIK EŞİNDEN AYRILMA OLAYINI ANLATTI

4 aylık eşi Altan Nuh'tan boşanmaya karar veren Tuğba Özerk, Renkli Sayfalar'a konuk oldu.Özerk, biten evliliğiyle ilgili şaşırtan açıklamalar yaptı.

İşte Tuğba'nın açıklamalarından satırbaşları;

DAYAK YEDİM YÜZÜME YUMRUK ATTI BURNUM ŞİŞ

"Bunları anlatmaktan üzüntü duyuyorum ama şiddet gördüm. Altan beni dövdü, burnum hala şiş zaten.

PARALARIM EŞİMİN HESABINA YATIYOR ÖDEMELERİM AKSADI

Benden para saklıyormuş. Bu çok ayıp bir şey. Konser paralarım da Altan'ın hesabına yatıyordu. Bazı ödemelerim aksadı. Sonra bana 'aa burada para varmış, bende unutma hastalığı var. Söylemeyi unuttum.' dedi. O an boşanmaya karar vedim.

YENİ ALBÜM ÇALIŞMASI YAPARKEN

Avukatımla konuştum. Bana sakin olmamı söyledi. Orkestra şefim eşiyle birlikte bize yemeğe geldiler. Sohbet-muhabbet. Biz yeni albümün şarkılarını dinlerken içeri gelip 'sesi kıs' diye. Misafirler gitti, ben çok sinirlendim. Tepki verdim.

TELEFONUMU ALIP YERE ATTI

Telefonu yere atıp parçaladı. Benim elimdeki telefonu da alacağı sırada Cem'i aradım. 'Cem Yetiş' dedi. Cem eve geldi. O sırada Altan eşyalarını topluyordu.

"POLİS ÇAĞIRDIK"

Altan üzerime yürüdü. Polis çağırdık. Eve 2 tane memur geldi. Polisler gelince 'ben şikayetçiyim' dedi. Polislere 'gitmesini istiyorum' dedim. Tutanak tutuldu. Polisler gitti, o da evden çıktı.

10 dakika sonra kapı çaldı. Valizleri eve taşımaya başladı. Yine polisi çağırdım. Bu sefer alıp götürdüler.

BANA SALDIRDI YÜZÜME VURDU AĞZIMDAN KAN GELDİ

Bana vurup saldırdıktan sonra burnumdan ağzımdan kan gelmeye başladı. Hala burnumun içi kırık. Ben de kendimi savunmak için omuzunu ısırdım. Isırık mevzusu doğru."

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek