Reklamlar
Dünya 2017-05-18 17:07:32 Karakaya

Trump'ın Gizli Bilgiler Paylaştığı Bana İletilmedi Diyerek Espiri Yaptı

Beyaz Saray'da Donald Trump, Sergey Lavrov toplantısında ABD Başkanının gizli bilgiler paylaştığı iddiasına Rusya Devlet Başkanından espirili yanıt geldi. İddialar doğruysa kendisine henüz bir gizli bilgi iletilmediğini belirterek espiri yapan Putin, İtalya Başbakanı ile yaptığı basın toplantısında iddialara espiri ile cevap verirken Lavrov'da gülümseyerek yanıt verdi.

ABD BAŞKANI DONALD TRUMP'IN RUSYA'YA GİZLİ BİLGİLER VERDİĞİ İDDİALARINA YANITI ESPİRİLİ OLDU

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, geçen hafta ABD Başkanı Donald Trump'ın geçen hafta Beyaz Saray'da Rus Dışişleri ile yaptığı görüşmede bazı çok gizli bilgileri paylaştığı iddiası üzerine 'eğer doğru ise bu bilgiler bana da iletilmedi diyerek' espri yaptı.

OVAL OFİSTE RUS BÜYÜKELÇİ HAKKINDA SUÇLAMALAR GÖRÜŞÜLDÜ

Putin, geçen hafta Beyaz Saray'da Trump ile görüşen Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Oval Ofisteki toplantı hakkında Rus Büyükelçi Sergey Kislyak hakkındaki suçlamaları da görüştüklerini ifade etti.

PUTİN BANA VE RUS İSTİHBARATI BİLGİLENDİRİLMEDİ DİYEREK ESPİRİ YAPTI

'Onun bu konuda azarlanması gerekiyordu' diyerek espri yapan Putin, 'Çünkü eğer bu bilgileri aldıysa da bizimle de paylaşmadı. Ne bana söyledi ne de Rus istihbaratını bilgilendirdi' diyerek espri yaptı.

SOÇİ'DE İTALYA BAŞKANIYLA BASIN TOPLANTISINDA İDDİALARA ESPİRİLİ CEVAPLAR VERDİ

Soçi'de düzenlenen Putin'in ve İtalya başbakanı Antonio Gentiloni ile yaptığı ortak basın toplantısında hazır bulunan Dışişleri Bakanı Segey Lavrov bu esprilere gülümseyerek yanıt verdi.

KAYITLAR TALEP EDİLİRSE PAYLAŞILABİLİR

Rusya Devlet Başkanı daha önce Trump hakkında Michael Flynn'a yönelik iddialara ilişkin ülkenin içişleri diyerek yorum yapmaktan çekinmişti. Washington'daki Rus Büyükelçiliği Trump ile görüşme kayıtlarının talep edildiği takdirde Amerikalılarla paylaşabileceklerini açıkladı.

ABD'DE YAŞANAN POLİTİK HAVAYI ŞİZOFREEN OLARAK NİTELENDİRDİ

Putin Soçi'deki basın açıklamasında ABD'deki politik havayı 'siyasi bir şizofreni olarak' niteleyerek, ' Görüyoruz ki ABD'deki siyasi şizofreni devam ediyor. ABD'nin mevcut başkanı hakkındaki Lavrov'a gizli bilgileri verdiği yönündeki bu suçlamaları başka türlü açıklayamam' dedi.

PUTİN, TRUMP'IN DAVRANIŞLARI

İtalya Başbakanı Antonio Gentiloni ile basın toplantısında konuşan Putin Trump'ın davranışlerını kritik etmek istemediğini söyleyerek Amerikalılara mesaj verdi 'Açıkçası, eleştiriler sadece gerektiği gibi çalışmasına izin verdikleri zaman yapılabilir.?

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek