Reklamlar
Magazin 2017-01-09 12:38:01 Karakaya

Tek Başına Geldi Pırıltılı Giysisi İlgi Topladı

Açtığı boşanma davası sonrası magazin gündeminin yakın takibinde olan Amber Heard gala filminde görüldü. Kırmızı halıda magazin objektiflerine poz veren Amber Heard yalnız geldiği galada tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

Ünlü Hollywood filmlerinin aktörü Johnny Deep ile birlikteliğini sonlandıran aldığı nafaka ile magazin gündeminde oldukça yer edinen Amber Heard '' The Art of Elysium '' filminin galasına katıldı. Yalnız olması gözlerden kaçmazken kendisini çabuk toparlayan Amber güzelliğiyle büyüledi.

Geceye şık askısız kıyafet ile katılan Amber Heard pırıltılı giysisi ile kırmızı halıda yürerken magazin objektifleri en iyi kareyi alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Magazin gündemini bir ara sıkça meşgul eden Amber'ın yeniden ortaya çıkmasıyla objektifler ardı ardına fotoğraf çekti.

Galada stand önünde poz veren Amber Heard bir müddet sonra içeriye girerek gala da filmi izledi. Tek başına geldiği galada gecenin sonunda tek başına ayrıldı. Magazin objektifleri meraklı soruları sormak için Amber Heard'a yetişemedi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek