Reklamlar
Gündem 2017-06-29 15:06:53 Karakaya

Tehlikeli Video Çekecez Diyip Erkek Arkadaşını Öldürdü

Herkesin youtuber olmak en çok kendisinin izlenmesini sağlamak için video çekimi yaparken çeşitli etkinlikler yapıyor. Yapılan bu etkinlikler dikkat ve ilgi çekmesiyle izlenme sayısı yüksek oluyor.

 

Amerika Minnesota eyaletinde yaşayan 19 yaşında ki Monaliza Perez, çektiği video'da erkek arkadaşını öldürdü. Kalın bir kitap üzerinden ateş eden genç kadın mermiyi ateşledi erkek arkadaşını öldürdü. Kalın kitabın mermiyi durduracağını ifade eden genç kadın erkek arkadaşının ölümüne yol açtı.

Pedro Ruiz göğsüne açılan ateşle birlikte yere yığıldı kanlar içinde hayatını kaybetti. Daha çok izleyici ve kanal üyesi çekmek için bunu gerçekleştiren Monaliza Perez, polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak tutuklandı.

Video çekimi sırasında etrafta komşularıda bu anı izledi. Video çekimi öncesi Monaliza Perez twitter hesabından duyuru yaptı tehlikeli bir video çekeceklerini söyledi. Mart ayında açtıkları video kanalında hayatlarından kesitleri paylaşacakları youtubede'de tehlikeli video çekimi çekeceklerini söyleyerek  Pedro Ruiz hayatını kaybetti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek