Reklamlar
Eğitim 2016-02-05 04:27:44 Karakaya

TED İzmir Koleji

İzmir şehrinde ikamet ediyorsanız eğer ve çocuklarınızın daha kaliteli eğitim almasını istiyorsanız sizler de özel okullardan yana tercihlerinizi yapabilirsiniz. Anaokulu ile birlikte, ilk ve ortaokul düzeyinde de hizmet vermeye devam eden TED İzmir Koleji, bu aşamada tercihleriniz arasında yer alabilir.

İlkokul öncesi hazırlık dönemi olarak bilinen ve çocuklarınızın iletişim konusunda gelişmesine yardımcı olan anaokulları, ülkemizde çok da yaygın bir şekilde hizmet vermiyor ve özellikle devlet okullarında bunu çok daha net bir şekilde görebiliyoruz. Anaokulu eğitiminin kaliteli bir şekilde alınması sonrası, çocuklarınızın ilkokul düzeyinde de başarılı olması gayet beklenir bir durumdur ancak bunun için özel okullardan yana tercihlerinizi yapmanızı tavsiye ediyoruz çünkü öğrenciye değer veren ve onunla iletişim kurabilen kurumlar daha iyi bir seviyeye sahip. Anaokulu ile birlikte ilkokul tercihlerinizi de yine özel okullardan yana yapabilirsiniz.

2014 – 2015 eğitim öğretim yılında ilkokul ve ortaokul olarak açılan TED İzmir Koleji, 2017 – 2018 eğitim öğretim yılında Lisesini faaliyete geçirmeyi planlamaktadır. Lisesinde IGCSE programı uygulanması hedeflenen okulda İngilizcenin yanı sıra ikinci yabancı dil olarak İspanyolca eğitim verilmektedir. Çağdaş bir mimari ile öğrencilerin akademik ve sosyal tüm gereksinimlerini karşılayacak yapıda inşa edilen TED İzmir Koleji yerleşkesi, 15.046 m2 arsa üzerine kurulu 14.573 m2 kapalı alan ve 3560 m2 açık oyun alanlarından oluşmaktadır.

İzmirdeki Özel Okullar arasından seçkin bir yere sahip olan TED İzmir Koleji;

  • • Seçkin öğretmen kadrosu ile Türkçe ve yabancı dilde eğitim vermeyi
  • • Öğrencilerini yüksek nitelikli bireyler olarak yetiştirmeyi
  • • Türk ve çağdaş eğitim standartlarından eğitim vermeyi

prensip olarak edinmiştir.

 

Çağdaş eğitim standartlarında bir eğitim için Özel Okullar İzmir alanında faaliyet gösteren TED İzmir Kolej'i yardımcı olmaktadır.

İletişim Bilgileri
444 6 833 (TED)
+90 232 455 19 49
info@tedizmir.k12.tr
M.Fevzi Çakmak Mah. 4088 Sk. No:2 Zeytinalanı/URLA - İZMİR

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek