Reklamlar
Dünya 2017-05-18 17:49:02 Karakaya

Tecavüze Tepki Göstermek İçin Göğüslerini ve Vajinasını Elletti

Tecavüze tepki çekmek için insanlara izin vren sanatçı yaptığı farkındalık ile herkesin dikkatini çekti. Milo Moire isimli sanatçı dünya genelinde tecavüz olaylarına tepki göstermek için yaptığı farkındalık ile dünya gündeminde yer aldı.

 

İnsanlara '' RIZA '' nın önemini göstermek için farkındalık oluşturan sanatçı Milo Moire kurduğu platform da tanımadığı insanlara vajinasına dokunmalarına izin verdi. Genç sanatçı tecavüz olaylarına tepki göstermek için yaptığı farkındalık kısa sürede bir çok ülkede sosyal medya platformlarında paylaşıldı.

İsviçreli gösteri sanatçısı Milo Morie cinsel ilişkide rızanın önemini göstermek için büyük bir meydanda kalabalığın içinde tanımadığı insanlara vajinasını elletti. '' Bir Kadının Ciselliği Halka Açık Olursa Ne Olur '' gösterisiyle bunu gerçekleştiren Milo Morie herkesi buna davet etti.

Kadın Haklarına ve Cinsel Otonomiye dikkat çekmek için burada olduğunu belirten Milo Morie, kadınlar kendilerine dokunulmasına kendileri karar verir dedi. Yaptığı gösteriye kurallarda koyan Milo Morie uygulamanın yapıldığı sırada sadece 30 saniye dokunmalarına izin verdi ve bu sırada Milo Morie ile göz teması kurmaları gerekti. Düsseldorf'ta yaptığı uygulamada göğüslerine dokunan insanlardan %40'nın kadın olduğunu belirten Milo Morie ,  Amsterdam ve Londra'da vajinasına dokunan kadınların iki olduğunu belirtti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek