Reklamlar
Gündem 2017-06-21 16:14:17 Karakaya

Tabanca ve Mermi İmal Ettiği İddiasıyla Gözaltına Alındı

Samsun Tekkeköy'de evinde tabanca ve tabanca mermisi imal ettiği iddiasıyla Dursun Ç. gözaltına alındı. Polis ekipleri evde arama yaptı çok sayıda mermi ve tabanca buldu.

EVİNDE TABANCA VE MERMİ İMAL ETTİĞİ İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da evinde tabanca ve tabanca mermisi imal ettiği iddiasıyla 59 yaşındaki Dursun Ç., polis tarafından gözaltına alındı.

OPERASYON YAPILAN EVDE ÇOK SAYIDA MERMİ VE TABANCA BULUNDU

Olay dün Tekkeköy İlçesi'nde meydana geldi. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı istihbarat çalışmasında, iddiaya göre Dursun Ç. evinde tabanca imal ettiği belirlendi. Dün şüphelinin evine baskın yapan polis 1 ruhsatsız tabanca, 5 kurusıkı tabanca, 1 ruhsatsız av tüfeği, 260 tabanca mermisi, çok sayıda boş kovan, patlamış kapsül, barut ve tabanca tamirinde kullanılan çok sayıda alet ele geçirip gözaltına aldı. Yapılan soruşturma sırasında Dursun Ç.'nin ruhsatsız tabanca tamiri yaptığı, kurusıkı tabancaların namlularını değiştirerek gerçek tabanca haline getirdiği ve tabanca mermisi imal ettiği ortaya çıktı. Polisteki işlemleri tamamlanan şüpheli bugün adliyeye sevk edildi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek