Reklamlar
Televizyon ve Medya 2017-03-20 14:11:38 Karakaya

Survivor 2017'de Balık Ağı Kavgası

Survivor 2017 sezonun da ünlüler takımında yarışma parkurunda olduğu gibi ada yaşamında da tansiyon sürekli yükseliyor. Yarışmacılar arasında en ufak tartışmanın dahi hareletli ve yüksek sesle geçtiği görülüyor.

 

Survivor sezonları arasında en hareletli ünlüler takımının yaşandığı Survivor 2017'de ünlüler takımını zor günler bekliyor. Geçmiş yıllara bakıldığında ünlüler takımının daha çok birlikte hareket ettiği ve ada yaşamında birbirleri ile olduğu görülürken bu sezon ünlüler takımında kopukluklar yaşandığı görülüyor.

Survivor 2017 sezonunda yarışmacılar sürekli açlık ile mücadele ediyor. Ada şartlarında yemek bulmak için sürekli keşif yapmak zorunda olan yarışmacılar en çok denize girerek balık avlamayı tercih ediyor. Bir kişinin kullanabilceği malzemenin olduğu ada yaşamında yarışmacılar avlanmak için beklemek zorunda kalıyor.

Yaşadığı açlığa daha fazla dayanamayan Sabriye göz yaşlarını tutamayınca Adem, Sabriye'nin imdadına yetişti. Balık avlamak için sahile indiğinde İlhan Mansız'ı balık avlarken gören Adem, İlhan Mansız'dan ağı alarak balık avladı. Balık avının kendisinde olduğunu belirterek İlhan Mansız'la tartışan Adem, ağı alarak balık tuttu Sabriye ile birlikte yediler. İlhan Mansız yaşanılan tartışmayı daha fazla uzatmadı ağı Adem'e verdi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek