Reklamlar
Magazin 2017-05-18 15:49:19 Karakaya

Striptiz Kulübünde Direk Dansı Yaptı

Film galası için Avusturya'ya giden güzel oyuncu Jennifer Lawrence arkadaşlarıyla birlikte eğlence kulübünde kendisinden geçti. Arkadaşlarıyla eğlencenin dozunu iki katına yükselten Lawrence direk görünce dayanamadı alkolünde etkisiyle müziğin verdiği coşkuyla direk dansı yaptı. Yaptığı ateşli dans ile herkesi şaşırtan Lawrence magazinde çıkan görüntülerine pişman değilim açıklaması yaptı.

FİLMİ İÇİN AVUSTURYAYA GİTTİ ARKADAŞLARIYLA STRİPTİZ KULÜBÜNDE EĞENDİ

Avusturya'da 'Red Sparrow' filmi için bulunan  güzel oyuncu gece vakti arkadaşları ile bir striptiz kulübünde eğlenmeye gitti. Burada alkolün ve müziğin etkisiyle dans etmeye başladı. Dansını bir üst noktaya çıkartan Lawrence direk dansı yaptı.

GECE KULÜBÜNDE BİR ANDA DİREK DANSI YAPMAYA BAŞLADI HERKES ONU İZLEDİ

Eğlenceye kendisini kaptıran 26 yaşındaki oyuncu, nisan ayında çekilen ve   yayınlanan görüntülerde ateşli direk dansı ile herkesin dikkatini çekti.

ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE ÇOK GÜZEL VAKİT GEÇİRDİĞİNİ BELİRTEN LAWRENCE YAPTIKLARINDAN PİŞMAN OLMADIĞINI SÖYLEDİ

Bu görüntülerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan ABD'li aktirs, "Bu görüntüler için pişman değilim. Arkadaşımın doğum günü vardı ve eğlenmeye gittik. O gece çok eğlendim. Üzerimdeki de iç çamaşırı değildi. Bu görüntüler için özür dilemeyeceğim" ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek