Reklamlar
Hayat 2017-06-29 14:22:18 Karakaya

Stres Çarkı Yüzünü Yaraladı

Çocukların son günlerde moda oyuncağı olan stres çarkı bir çocuğu feci şekilde yaraladı. Stres aldığı iddia edilsede esas amacı dikkat eksikliği ve otizm sorunu olan çocuklar için kullanılması gerek olan stres çarkı hemen hemen her yaş grubu insanın kullanmasıyla farklı bir boyuta taşındı.

 

Çocukların en hızlı ve daha çok çevirmek için birbiriyle yarıştığı bir oyuncak haline gelen stres çarkı marka ve modeline göre fiyat farklılığı ve kalite farklılığıda gösterdi. Dönen çarkların hızlı ve güçlü olmasıyla fiyatı yükselen stres çarkların ucuza satılanlarıda bulunuyor.

ABD'de bir çocuk stres çarkı ile oynadığı sırada dudağını parçaladı bu durumu babası sosyal medya üzerinden paylaştı. Stres çarkını hızlı ve daha çok çevirmek için bir düzenek oluşturan oğlu havaya püskürterek kullandığı stres çarkı yüzüne gelmesiyle dudağının üstünü parçaladı.

Parçalanan dudağının üst kısmına 27 alt kısmına 30 dikiş atıldı ve stres çarkının açtığı derin yara nedeniyle iz kalacağı ifade edildi. Stres çarklarında basınçlı hava olan modelleri konusunda uyarı yapan baba ailelerin dikkatli olmasını istedi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek