Reklamlar
Televizyon ve Medya 2017-05-18 17:34:56 Karakaya

SÖZ Dizisi Dünya Sıralamasında

Star Tv ekranın da Pazartesi akşamları ekrana gelen SÖZ dizisi son bir ay içinde en çok konuşulan diziler arasında ilk sıraya girmeyi başardı. Asker dizisi olarak ekrana gelen Özel Kuvvetlerin operasyonlarını anlatan SÖZ dizisi Pazartesi akşamları yeni bölümüyle Star Tv ekranın da.

 

TIMS&B'nin yapımını üstlendiği SÖZ dizisinde yapımcılar Timur Savcı ve Burak Sağyaşar sosyal medya'da en çok konuşulan bir yapıma imza attı. Oynadığı ilk bölümden itibaren sosyal medya platformlarında en çok konuşulan dizi olan SÖZ dizisi sahneleri kadar müzikleride seviliyor.

Dünya çapında bir başarıya imza atan SÖZ dizisi Türkiye'nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi olarak biliniyor. Facebook ve Twitter'da yapılan yorumlar ve hashtagler ile birlikte dünya sıralamasında en çok konuşulan diziler arasında ilk beşinci sırada yerini aldı.

Türkiye'de ilk defa Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen dizi olan SÖZ dizisi dünya çapında fenomen olan diziler ile ilk sıralarda bulunuyor. 8. Bölümü ile 22 Mayıs 2017 Pazartesi akşamı ekrana gelecek fenomen dizide heyecan dorukta.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek