Reklamlar
Magazin 2017-05-16 10:41:21 Karakaya

Siyah Bant Trendi Yayılıyor

Kadınların gece kulüplerinde eğlenmek için seçtiği siyah bant trendi yayılmaya başladı. Özellikle Yabancı ülkelerde gece kulüplerinde yayılmaya başlayan trend'de kadınlar kıyafet yerine siyah banttı vücutlarına yapıştırıyor.

 

Cinselliğin ön plana çıktığı gece kulüplerinde kadınlar seçtiği tarz kıyafetler ile değil artık kendilerine özgün seçimleriyle dikkat çekiyor. Siyah bant modasını gece kulüplerinde trend haline dönüştüren kadınlar ilginç seçimleriyle dikkat çekiyor.

Vücutlarının her yerine siyah bant yapıştıran kadınlar ilginç desenler kullanarak gece kulüplerinde dikkat çekiyor. Dans eşliğinde performanslarını gösteren kadınlar siyah bantları vücutlarının her yerine yapıştırıyor. Bir çeşit dövme sanatını siyah bant ile yansıtan kadınlar ilginç desenler kullanarak vücutlarına bant yapıştırıyor.

Sosyal medya üzerinden başlatılan akımda şimdiden 200 bin kişi bu akımı takip etmeye başladı. Black Tape Project ismi verilen trend'de kadınların vücuduna siyah bantlar desenler ile yapıştırılıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek