Reklamlar
Gündem 2017-06-29 16:05:19 Karakaya

Sıcaklar Bunalttı Turistler Sabah Denize Girdi

Bunaltıcı sıcakta yerli ve yabancı turistler denize sabah saatlerinde girip serinlemeyi tercih etti. Plajların tıklım tıklım olduğu sahil kesimlerinde hava sıcaklığı 40 derece ölçüldü. Sabahın ilk saatlerinde 30 derece üzerinde olan hava sıcaklıkları nedeniyle bir sürü kişi sabahın ilk saatlerinde denize girerek serinlemeye başladı.

PLAJI SABAHIN İLK SAATLERİNDE DOLDURMAYA BAŞLADILAR

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde tatilci ve turistler bunaltıcı sıcaktan kurtulmak için denize sabah saatlerinde girmeyi tercih etti. Side Plajı tatilcilerle dolarken, ortaya 'iğne atsan yere düşmez' dedirten manzara çıktı.

SABAH HAVA SICAKLIĞI 30 DERECE ÜZERİNDE GÖRÜLDÜ ÖĞLE VAKTİNE DOĞRU 40 DERECEYİ BULDU

Antalya'da hava sıcaklığı 40 dereceyi bulurken, sıcak hava ilçelerde de etkili oldu. Tatilci ve turistlerin en çok tercih ettiği ilçelerin başında yer alan Manavgat'ta da sıcak hava turistleri bunalttı. Yer yer 40 dereceyi bulan sıcağın etkisinden kurtulmak isteyen tatilciler sabah saatlerinde denize girmeyi tercih etti. Sabah saatlerinde hava sıcaklığı 33 derece olurken, Side Plajı tatilcilerle doldu. Plajda tatilciler şezlonglarda uzanıp kumların üzerinde güneşlendi. Plajdaki yoğunluk nedeniyle ortaya 'iğne atsan yere düşmez' dedirten manzara çıktı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek