Reklamlar
Magazin 2017-06-07 16:50:16 Karakaya

Rihanna Sürekli Kilo Alıyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna gün geçtikçe kilo alıyor. Muhteşem bir fiziğinden geriye neredeyse birşey kalmayan Rihanna sahne performanslarıda eskisi kadar ilgi çekmemeye başladı. Magazin kameraların sürekli takip ettiği dünyaca ünlü yıldız son olarak görüntülendiğinde aldığı kilolar iyice belli olmaya başladı.

 

Barbadoslu şarkıcı Rihanna güzel sesi ve kıvrımlı vücuduyla sahnede yaptığı dans şovlarıyla adından söz ettiriyor. En iyi parçalarını seslendirirken hazırlanan koreagrafiyle kendisini dinleyenlere inanılmaz bir görsel yaşatan Rihanna şimdilerde aldığı kilolar nedeniyle artık bu şovları gerçekleştirmekde zorlanacağı ifade ediliyor.

Özellikle basen bölgesinden oldukça fazla kilo aldığı görülen Rihanna rahat bir yaşam sürdüğünü göstermek için seçtiği kıyafetleride bol kesim seçiyor. Kendisini görüntüleyen kameralara donuk bir bakış ile baktığı görülen Rihanna eskisi gibi canlı bakışlarıda kalmadı.

Kilo problemi yaşadığını kendiside farketse bu duruma bol kesim elbiseler ile kamuflaj yapmayı tercih eden Rihanna yemek yemeği çok sevdiği ve ailesiyle birlikte zaman geçirerek aile yemekleri tükettiği konuşuluyor. Dünyaca ünlü sanatçı sürekli takip edilen biri olduğu için kilosuna önem göstermesi gerektiği söylensede Rihanna aldığı kilolar ile çok mutlu olduğunu gösteriyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek