Reklamlar
Gündem 2017-06-29 14:53:09 Karakaya

Progeria Hastası Genç Kız Hayatını Kaybetti

Progeria hastası teşhisi konulan genç kız 17 yaşında hayatını kaybetti. Almanya Baden Württember eyaletinde Hemmingen şehrinde erken yaşlanma teşhisi konulan genç kız Almanya'da hayatını kaybetti cenazesi Türkiye'de Kayseri'ye getirildi.

ERKEN YAŞLANMA TEŞHİSİ KONULAN GENÇ KIZ HAYATINI KAYBETTİ

Almanya'nın Baden-Württemberg Eyaleti'ndeki Hemmingen kentinde, erken yaşlanma hastası olan (progeria) ve 27 Haziran'da Almanya'da yaşamını yitiren 17 yaşındaki Gamze Yağar, memleketi Kayseri'de kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

FENERBAHÇELİ FUTBOLCULAR CENAZEYE ÇELENK GÖNDERDİ

THY'nin tarifeli uçağı ile bu sabah Köln kentinden Kayseri'ye getirilen Gamze'nin cenazesi bir süre Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgunda bekletildikten sonra cenaze namazı için Hunat Camii'ne getirildi. Tabutunun üzerine Gamze'nin uzun süreden bu yana başını kapatmak için kullandığı eşarp örtüldü.Talihsiz Gamze'nin babası Metin Yağar, yakınlarının yardımı ile güçlükle ayakta dururken, cenaze namazına Fenerbahçe kalecisi Volkan ve eşi Zeynep Demirel ile Fenerbahçeli eski futbolcu Mehmet Topuz çelenk gönderdi. Öğleleyin kılınan cenaze namazı ardından Gamze Yağar'ın fotoğrafı babası tarafından taşındı. Gamze'nin cenazesi babasının oturduğu merkez Kocasinan İlçesi'ne bağlı Güneşli Mahallesi'nde toprağa verildi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek