Reklamlar
Gündem 2017-06-29 14:32:25 Karakaya

Park'ta Falçatayla Kavga

Tekirdağ Çorlu'da çocuk arkında iki kişi falçatayla kavgaya tutuştu. Borç alacak anlaşmazlığı nedeniyle park alanında çocukların önünde falçatayla iki kişi yaralandı. Bölgeye gelen polis ekipleri yaralı İ.K.'yi yakalarken diğer kişi olay yerinden kaçtı polis ekipleri kaçan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

FALÇATA KULLANDI İKİ KİŞİ YARALANDI

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde Belediyeye ait çocuk parkında falçatanın da kullandığı kavgada 2 kişi yaralandı.

PARKTA ÇOCUKLARIN OYUN ALANINDA FALÇATALI KAVGA

Kavga, Çorlu'nun Omurtak Caddesi üzerinde Çorlu Belediyesi tarafından işletilen bir kafeteryanın da bulunduğu çocuk parkında meydana geldi. İddiaya göre, İ.K. ile arasında borç- alacak  anlaşmazlığı bulunan kişi parkta karşılaştı. Parkta oynayan çocukların gözü önünde ikili arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Henüz adı belirlenemeyen kişi üzerindeki falçatayı çıkarıp kavga ettiği İ.K.,'ye saldırdı. İ.K. de eline aldığı bir şişe ile kendisini savunmaya çalışırken, yaşanan arbedede ikisi de yaralandı.

POLİS EKİPLERİ KAÇAN KİŞİYİ ARIYOR

Olay yerine gelen polis, elinde ve başında kesi oluşan  İ.K.'yi yakalarken diğer kişi ise olay yerinden kaçtı. İ.K., hastanede tedavi altına alınırken polis, kaçan kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek