Reklamlar
Televizyon ve Medya 2017-03-20 14:11:11 Karakaya

O Ses Türkiye 6. Sezon Şampiyonu Hadise ve Dodan

O Ses Türkiye yarışmasın da uzun zaman sonra bir ilk yaşanıyor. Programın ilk başladığı seneden itibaren programda olan Hadise şampiyon oldu. Jüri üyeleri arasında en kıdemli jüri olan Hadise, sonunda şampiyonluğu kazanmayı başardı.

 

O Ses Türkiye 2016 2017 sezonun da Sibel Can, Murat Boz, Hadise ve ATHENA kardeşler Gökhan ve Hakan Özoğuz jüri üyeleri bulunuyor. Uzun bir sezonun daha sürdüğü O Ses Türkiye yarışmasında iddialı isim ATHENA kardeşler bu sezon şampiyonluğu kıdemli jüri üyesi Hadise'ye kaptırdı.

6. sezondur ekranlarda olan başarılı ses yarışma programı O Ses Türkiye'de 2016 2017 sezonu şampiyonu Dodan Özer oldu. Hadise'nin seçtiği takım içinden çıkan şampiyon ile Hadise programın 6. sezonun da ilk şampiyonluğunu yaşadı.

O Ses Türkiye final programında finale kalan isimler son sahne performanslarını sergiledi. Final programın da keyifli anlar yaşandı. Final'de Resul ve Dodan'ı kaldığı 2016 2017 sezonunda en çok oyu alan Dodan Özer şampiyon olan isim oldu.

2011 senesinde başlayan O Ses Türkiye programın da Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar ve Murat Boz ilk jüri üyeleri oldu. Daha sonra ki senelerde jüri koltuğuna Mazhar Alanson ve Özkan Uğur ile Abru Gündeş'de katıldı. 6 sezonun geride kaldığı O Ses Türkiye yarışma programında  ilk şampiyon Murat Boz'un seçtiği takımdan çıktı. O Ses Türkiye yarışmasın da en çok kazanan Murat Boz ve ATHENA kardeşlar ikişer defa şampiyonluk yaşadı. Jüri üyeleri arasında diğer kazanan isimler Ebru Gündeş ve Hadise oldu.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek