Reklamlar
Televizyon ve Medya 2016-12-12 08:41:46 Karakaya

Nazlı Çelik'in Konuşması Yürekleri Dağladı

Mehmetçik'e her seferinde moral veren onlarla birlikte cephede olan kışlaya giden Nazlı Çelik'in konuşması yürekleri dağladı. İstanbul Beşiktaş'ta yaşanan terör olayı hakkında açıklamalar yapan Nazlı Çelik'in açıklamaları herkesin gözlerini yaşlarla doldururken kendiside bir ara göz yaşlarına hakim olmakta zorlandı.

Star Ana Haber'in ünlü spikeri Nazlı Çelik yaptığı yayınla tüm Türkiye'yi bir kez daha yasa boğdu. Beşiktaş'taki hain saldırıyı anlatan haberi sunan Çelik'in yayın sırasında gözleri doldu. Çelik'in haberi sunarken yaptığı konuşma ise tüm Türkiye'nin yüreğini yaktı.

İşte ünlü spikerin konuşması:

NAZLI ÇELİK'İN ANA HABER BÜLTENİNDE TERÖRE VERDİĞİ TEPKİ KONUŞMASI

Pek çok kelime kullandık efendim. "Sinsice!" dedik. "Haince!" dedik. Yetmedi "Kahpece!" dedik. Kelimeler bitince, "Sözün bittiği yer!" dedik. Söz bitti ama terör bir türlü bitmek bilmedi. Tek bir şehit için, yeri göğü yıkardık bir zamanlar... Şimdi nefeslerimizi tutup, rakamı bekliyoruz! Onlarcaya öyle alıştık, alışmak zorunda bırakıldık ki... 38 şehit! Hani bilgi olsun diye, 30 polis, 8 sivil diyoruz. Fark eder mi? Sivil de canımızdı, polis de... Sivil de evinin yolundaydı, polis de... Ailelerine hatta, çocuklarına gideceklerdi. Hergün, her birimizin yaptığı gibi..

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek