Reklamlar
Dünya 2017-06-21 14:40:44 Karakaya

Müzisyenlere Bakmak İsterken Düşüyordu

Ukrayna'da yaşanan sıradışı olayda kadın demir korkuluklarda asılı olduğu görülmesiyle etraftakiler acil olarak kurtarma ekiplerine haber verdi. Demir korkuluklarda çaresiz şekilde asılı kalan kadın kurtarma ekiplerinin gelmesiyle kısa sürede kurtarıldı.

 

Ukrayna Mariupol'de bir kadın demir korkuluklara asılmış şekilde görüldü çevrede bulunan kişiler durumu görür görmez kurtarma ekiplerini çağırdı. Çaresiz bakışlar içinde kadını izleyen kurtarma ekiplerinin gelmesini bekleyenler endişeli bir şekilde bekleyişlerini sürdürdü.

Kurtarma ekipleri kalabalığın içinden geçerek kadının asılı kaldığı demrilere merdivenlerle çıkarak kadını asılı kaldığı yerden kurtarmayı başardı. Kadının sokaktan geçmekte olan müzisyenlere bakmak isterken çok eğildiği demir korkuluklara takıldığı öğrenildi. Eğer demir korkuluklara takılmamaış olsaydı sert beton zemine çakılmış olacaktı.

Elbisenin demir korkuluklara takılmasıyla ölümden dönen kadın ambulans da sağlık personelleri sağlık durumunu kontrol etti tedavi altına alındı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek