Reklamlar
Kadın 2017-05-01 04:29:28 Karakaya

Mutfaklara Renk Katacak Anneler Günü Hediyeleri

Anneler günü yaklaşırken hala hediye seçimi yapmamış olanlar yine klişe bir hediye alacağınızı düşünerek endişelenmeyin.

Klasik mutfak eşyalarını kişiye özel hale getirerek onlar için en şık hediyeyi tasarlayabilir, günün büyük bir kısmını geçirdiği mutfağını daha eğlenceli ve kullanışlı bir alana dönüştürebilirsiniz. Alacağınız küçük bir mutfak eşyasıyla hem onu mutlu edebilir hem de sürekli kullanabileceği şık bir hediye alarak işlerini kolaylaştırabilirsiniz. O halde gelin mutfaklara renk katacak anneler günü hediyeleri neler birlikte inceleyelim.

Kişiye Özel Dekoratif Mutfak Aynası

Aşk katarak pişirdikleri yemekleri hazırladıkları mutfağı anneniz için biraz daha eğlenceli bir alana dönüştürmek isterseniz duvarına isminin yer aldığı şık bir ayna alabilirsiniz. Pleksi malzemeden imal edilen ayna annenizin mutfağına çok yakışacak.

Evin Şefi - Nakışlı Mutfak Önlüğü

Her mutfağın şefi vardır. Sizin mutfağın şefi de annenizse size harika bir önerimiz var. Mutfağın Şefi Nakışlı Mutfak Önlüğü üzerine annenizin ismini yazdırabilir ve ona özel hale getirebilirsiniz. Beyaz, bordo ve yeşil renk seçenekleri bulunan önlük yanında bir de kepi bulunuyor.

Anneye Özel Akrilik Tepsi

Hayatınızın en değerli varlığına arayıp da bulamadığınız hediye karşınızda duruyor. İçerisine istediğiniz mesajı ve annenizin ismini ekleyebileceğiniz tepsi akrilik malzemeden imal edilmekte. Şeffaf tepsi anneniz için şık hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Anneye Özel Kupa Bardak

Annenizi anlatın desek aklınıza gelecek ilk üç kelime nedir? Fedakar mı hamarat mı yoksa güzel mi? bir düşünün ve kupa üzerine yazdırın. Bu güzel niteliklerin yanına bir de annenizle çekildiğiniz fotoğrafı eklediniz mi dünyanın en güzel hediyesini hazırlamış olacaksınız.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/anneye-ozel-kupa-bardak/

Kişiye Özel Mutfağın Baş Tacı Kesme Tahtası

Mutfakta harikalar yaratan annenizin en çok kullandığı aksesuarlardan biri de kesme tahtası. Peki bu gereci ona özel hale getirmeye var mısınız? Tahta üzerine istediğiniz mesajı yazdırın annenize sevgi dolu bir hediye verin.

 

Anneye Özel Yemek Menüsü

Her şefin olduğu gibi annelerimizin de spesiyalleri vardır değil mi? Bu yemekleri bir düşünün ve içerisine duygularınızı katarak yepyeni bir menü oluşturun. Anneniz için duygularınızın menüsünü hazırlayarak mutfağını süsleyeceği şık bir hediyeye dönüştürün.

 

Kişiye Özel Ahşap Baharatlık Seti

Yemeklerin olmazsa olmazları baharatlar, mutfakların olmazsa olmazı da baharatlıklardır. Anneniz için ahşap ve şık baharatlık setini ismine özel hale getirerek hediye dönüştürebileceğinizi de hatırlatalım.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/kisiye_ozel_ahsap_baharatlik_seti/

Kişiye Özel Bambu Tuz-Karabiber Değirmen Seti

Annenizin her yemekte taze baharatlar kullanmasını istiyorsanız ahşap baharatlıkları ismine özel hale getirerek ona hediye edebilirsiniz.

Annelere Kalpli - 4lü Bardak Altlıkları

Annelerin temizlik konusunda ne kadar hassas olduğu da bir gerçek. Bunu düşünerek annenize bardak altığı tasarlayabilir, bardakların masa üzerinde bıraktığı izleri temizlemekten kurtarabilirsiniz.

Anne Evi Kuralları - Ahşap Tepsi

İki farklı boyu bulunan ahşap tepsi üzerine annenizin koyduğu kuralları, verdiği öğütleri ya da sevgi sözcüklerinizi ekleyerek ona şık bir anneler günü hediyesi tepsi hazırlayabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek