Reklamlar
Magazin 2017-04-21 11:54:10 Karakaya

Modeller Artık Kilolu Seviliyor

Sıfır beden modasının geride kaldığı artık her beden ve kiloda insanların tercih edilmeye başlandığı modellikte sıradışı bir model olan Ashley Graham, katalog çekimleri için poz verdiği yerde kendisine bir kez daha hayran bıraktı.

 

50 kilo ile sınırlı olan modellerin aksine tam 91 kilo olan Ashley Graham katalog çekimleri için kamera karşısına geçti. İri beden modellerin en çok aranan yüzü olan Ashley Graham verdiği pozlar ile herkesi kendisine hayran bıraktı.

Bir model'den çok daha farklı bir fizik özelliğine sahip olan Ashley Graham 175 santimetre boyunda ağırlığı 91 kilogram. Balık etli modellerin aranan yüzü olan Ashley Graham koleksiyon çekimleri için kamera karşısına geçti. New York'ta çekimleri yapılan koleksiyon çekimlerinde ünlü model çekimler sırasında oldukça keyifliydi.

Kendi tanıtımını ve diğer firmaların tanıtım modelliğini yapan Ashley Graham, en çok kazanan balık etli model olarak ilk sırada. 2015 yılında popületerliği yükselen balık etli modelin 1 milyon dolar kazandığı bir modele göre balık etli olan modeller arasında en çok kazanan isim olduğu açıklandı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek