Reklamlar
Gündem 2016-12-29 10:19:25 Karakaya

Minik Öğrenciler Komandolara Yılbaşı Mesajı Gönderdi

İlkokul ve anaokulu öğrencileri yılbaşı mesajlarını komandolar için yazdı. Iğdır M. Hüsnü Özyeğin okulunda minik öğrenciler yeni yıl mesajlarını vatan için daima nöbette olan güvenlik güçlerine yazdı.

Iğdır M. Hüsnü Özyeğin İlkokul ve Anaokulu öğrencileri, Cumhurbaşkanı, Genelkurmay Başkanlığı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile Kayseri Dağ Komando Birliği'ne yeni yıl tebrik kartı gönderdi.

Tebrik kartlarını postaya veren öğrencileri kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt şöyle dedi:

MİNİK ÖĞRENCİLER VATANI BEKLEYEN KAHRAMANLARA YENİ YIL TEBRİK MESAJI GÖNDERDİ

"Çok duyarlı bir çalışma yapmışlar. Öğrencilerimiz 15 Temmuz şehitlerimiz için Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Genelkurmaya başkanımıza tebrik kartı gönderdiler. Ayrıca saldırıya uğrayan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ile Kayseri Komando Tugayına gönderilen kartlarda öğrenciler duygu ve düşüncelerini yazdılar. Bayramlarda, özel günlerde tebrik göndermek, yazmak güzel bir olay. Teknolojiye yenilmeden bu geleneği sürdürmek gerekir."

MİNİK ÖĞRENCİLER DUYGULARINI YAZIP GÖNDERDİ

Öğrenciler gönderdikleri kartlara o an içlerinden geçen duygu ve düşünceleri yazdıklarını belirtti. Öğrenciler, "Bir çoğumuz bu nedenle ilk kez postaneye gittik. Yazdığımız kartları gönderdik. Belki onlara çok uzaklardayız ama, bilsinler ki gönlümüz ve dualarımız hep onlarla birlikte" diye konuştular.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek