Reklamlar
Magazin 2017-01-10 12:30:57 Karakaya

Mezuniyet Balosuna Davet Edildi

Reality şov yoldızı Khloe Kardashian genç hayranlarının isteğini yerine getirecek. Sosyal medya üzerinden çok sayıda mesaj alan atılan maillerı okumakta yetişemediğini belirten Khloe genç hayranlarının isteğini yapacağını söyledi.

 

Kıvrımlı hatları ve cesur kıyafetleriyle magazin gündemini sürekli meşgul eden Khloe Kardashian farklı bir konsept ile hayranlarıyla buluşacak. Reality şov yıldızı bu fırsatıda değerlendirerek katılacağı partiyi canlı olarak yayınlayacak.

Genç bir hayranının lise mezun balosuna katılma davetini alan ve diğer takipçileri arasında olan öğrenciler de Khloe Kardashian'ı mezuniyet balolarına davet etmeye başladı. Her gün yüzlerce davet geldiğini belirten Khloe Kardashian içlerinden bir kaç tane seçerek gideceğini söylmesiyle sosyal medya yıkıldı.

LeCours isimli liseli genç Khloe Kardashian'ı lise balosuna eşi olarak davet etmesiyle Khloe Kardashian çekilen videoyu izlediğini teklifi kabul ettiğini söyledi. Başka hayranlarından da aynı şekilde teklif alan Khloe Kardashian değerlendirmeye aldığını ifade etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek