Reklamlar
Spor 2017-06-29 16:14:23 Karakaya

Messi Evleniyor 260 Özel Uçak Arjantin'e Gidecek

Messi düğün yapıyor şimdiden 260 özel uçak için park alanı hazırlandı. Arjantin'de yılın düğünü için bir çok ülkeden 260 özel uçak Arjantin'e gelecek. İki evladının annesiyle evlenece Messi, düğün hazırlıklarında 260 özel uçak gelecek.

 

Barcelona forması giyen Messi, evlilik hazırlıkları tam gaz sürüyor. Davetlilerin dünya genelinde olmasıyla ünlü futbolcunun düğününe 260 özel uçakla gelecek davetliler Arjantin'e gelecek.

İki evladının annesi Antonella Roccuzzo ile dünyaevine girecek Messi, büyük bir düğün töreniyle dünya evine girecek. Büyük bir hazırlığın yapıldığı düğün için Arjantin'de yılın düğünü olarak anılmaya başlandı. 260 özel uçağın Arjantin'e gelecek olmasıyla özel uçaklar için büyük bir park alanı oluşturuldu.

Büyük bir kalabalığın olacağı düğünde medya mensupları içinde özel bir alan oluşturuldu. Yaklaşık 150 gazetecinin katılacağı düğünde 300 özel güvenlik görevlisi görev alacak. Arjantin milli takımı ve Barcelona futbol kulübünden bir çok ünlü isim düğüne katılacak. Barcelona takım arkadaşı Arda Turan'ın düğüne katılıp katılmayacağı bilinmiyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek