Reklamlar
Dünya 2017-03-20 14:53:48 Karakaya

Merkel'in Bakışları Dikkatlerden Kaçmadı

Merkel'in Beyaz Saray ziyareti sırasında en çok konuşulan durum Merkel'in Ivanka Trump'a bakışları oldu. Almanya Başbakanı ile Donald Trump arasında yaşanan gelişmelere Ivanka Trump'da eklendi. Merkel Beyaz Saray'da Donald Trump'ın kızının yanına oturdu bakışları dikkat çekti.

Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Beyaz Saray ziyareti dünya gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Merkel'in yanında oturan Ivanka Trump'a bakışı sosyal medyada çok konuşuldu.

MERKEL'İN IVANKA'YA BAKIŞLARI SOSYAL MEDYADA

ABD Başkanı Donald Trump'ın el sıkışmayı reddetmesinin ardından Almanya Başbakanı Angela Merkel bu kez de Trump'ın kızı Ivanka Trump'a bakışlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

DONALD TRUMP MERKEL'İ KIZININ YANINA OTURTTU

Trump'ın Beyaz Saray'da kabul ettiği Almanya Başbakanı Angela Merkel'in yanında Trump'ın kızı Ivanka Trump da yer aldı.

IVANKA'NIN RESMİ ÜNVANI YOK

Resmi bir ünvanı bulunmamasına rağmen Merkel'in hemen yanında oturan Ivanka'ya Almanya Başbakanı'nın bakışları dikkat çekti. Ivanka Trump'ın yanına oturduğunu gören Merkel, bir süre sorgulayan bakışlar atsa da daha sonra Ivanka ile sohbet etmeye başladı.

TRUMP MESAJ VERDİ İDDİA EDİLİYOR

Trump'ın Merkel'e kızı üzerinden mesaj verdiği iddia ediliyor. Donald Trump'ın Merkel'e "Benimle diyaloğu ancak kızım üzerinden kurabilirsin" mesajını verdiği ileri sürülüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek