Reklamlar
Hava ve Yol Durumu 2017-07-28 16:49:09 Karakaya

Libya Hava Yolları

Afrika kıtasının kuzey kısmında yer alan Libya, tarihi ve turistik bölgeleri ile insanları kendine çeken ve aynı zamanda kendine has kültürleri bir arada barındıran bir ülke. 1957 yılında bağımsızlık mücadelesini kazanan ve o tarihten itibaren bir cumhuriyet olarak idare edilen Libya, zengin petrol kaynakları ile de gözde konumda bulunuyor. Arap baharı denilen ayaklanmanın sonuçlanmasının ardından ülkede her şey normale dönerken dünyanın her noktasından ülkeye ulaşım olanakları da normal seyrinde devam ediyor.

Libya İle Türkiye Arasında Gelişen Ticaret Hacmi Seyahatleri Sıklaştırıyor

Libya ile Türkiye arasındaki ticaret hacmi ve iş alanları arasındaki ortaklıklar vesilesi ile de ülkede çalışan Türklerin sayısı azımsanamayacak derecede bulunuyor. İnşaat sektörü ve Hizmet sektörü alanlarında ülkede hizmetlerini sürdüren Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da ülkenin modern ve gelişen yapısına destekte bulunmak için her gün ülkeye seyahatlerine aralıksız olarak devam ediyor. İstanbul ve Ankara Hava Alanları başta olmak üzere ülkeye sık sefer aralıkları ile uçuş imkânı bulunuyor.

Libya Hava Yolları

Son Model Uçak Filosu

Dünyaca ünlü havayolu firmaları ile birlikte Libya seyahatlerinin vazgeçilmez firması olan Libya Hava Yolları, kaliteli uçak filosu ve deneyimli pilotları ile birlikte kaliteli ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir uçuş deneyimi sunuyor. Filosunda bulunan son model uçakların yanı sıra özel olarak tasarlanmış kabin ve koltuk seçenekleri ile lezzetli Libya kültüne ait yemeklerin servis edildiği seyahatlerinizde aynı zamanda ekonomik uçuş seçenekleri de sunulmaktadır. Türkiye ile Libya arasında gerçekleştirilen direkt uçuşlar, bilet fiyatları hakkında bilgi, uçuş ve rezervasyon işlemlerini ile birlikte online check-in ve bagaj işlemlerini takip edebileceğiniz, Libya hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz Rehber ve gezilmesi, görülmesi gereken yerleri öğrenebileceğiniz tanıtıcı yazıları ile Libya Hava Yolları hakkında tüm bilgiler için Plures Travel internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Libyan Wings

Libyan Wings, rahatlık ve güvenlik açısından müşteri beklentilerinin çok ötesinde bir hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Şirketin yenilikçi ve teknolojik uçaklarla müşteri konforunu ve güvenliğini artırarak hizmet vermek istemesi müşteri odaklı hizmet yaklaşımlarının da bir göstergesidir.

Detaylı bilgi için: https://www.plurestravel.com.tr/libyan-wings-istanbul

Plures Travel
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
https://www.plurestravel.com.tr/

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek