Reklamlar
Magazin 2017-02-22 12:34:49 Karakaya

Kylie Jenner Göğüs Estetiği Mi Yaptırdı

Reality şov yıldızı ve model Kylie Jenner'in vücudunda yaşanan değişiklik takipçileri tarafından dikkatlerden kaçmıyor. Sürekli göğüslerinin büyüdüğü ifade edilen Kylie Jenner'ın estetik mi yaptırıyor soruları soruluyor.

 

Yaşamı kameralar karşısında geçen son 3 yılda fiziksel olarak gösterdiği değişim ile dikkatlerden kaçmayan Kylie Jenner sadece dudak dolgusu estetiği yaptırdığını söylesede buna kimse inanmıyor. Özellikle göğüslerinde yaşanan anormal büyüme nedeniyle takipçiler genç model'in göğüs estetiği yaptırdığını düşünüyor.

Paylaştığı ınstagram fotoğraflarıyla vücudunda yaşanan değişiklik dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle göğüs bölgesinde irileşen göğüsleri bir diğer fotoğraflara göre çok göze batıyor. Kylie Jenner giyilen kıyafetlerden dolayı farklılık gösterdiğini ifade etsede takipçiler buna inanmıyor.

19 yaşında olan genç modele takipçileri sürekli estetik mi yaptırdın diyerek sorular sorduğu Kylie Jenner ise bu durumu geçiştirerek farklı cevaplar verdiği ya da görmezden geldiği görülüyor. Kıyafetleri, yaşını ve kilosundan kaynaklandığını dile getiren Kylie Jenner estetik iddialarını yalanlıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek