Reklamlar
Sinema 2017-04-21 11:52:23 Karakaya

Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Çekimleri Başladı

Televizyon ekranının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi, bu sezon yeni bölümleriyle ekranda olmaması dikkat çekti. Yeni sezon da televizyon ekranında olacak mı merak edilirken Kurtlar Vadisi serisine yeni bir sinema filmi katıldı. Daha önce, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Gladio ve Kurtlar Vadisi Filistin sinema filmleri ile gişede bulunan seri yeni filmi Kurtlar Vadisi Vatan ile vizyona girmeye hazırlanıyor.

 

Kurtlar Vadisi Vatan filminde Necati Şaşmaz, Polat Alemdar karakteri ile karşımıza çıkıyor. Çekimlerin başladığı sinema filmi ilk olarak Antalya'da çekilmeye başlandı. Sinema filmi Kurtlar Vadisi Vatan'ın çekimlerinden ilk karelerde merak eden hayranlara paylaşıldı.

Kurtlar Vadisi Pusu 300. Bölümü ile sezon finali yaptı yeni sezon da yeni bölümleri yayınlanmadı. Hangi televizyon ekranında olacağı en çok merak edilen fenomen dizinin dizisinin yeni bölümleri beklenirken PANA FİLM '' Kurtlar Vadisi VATAN '' ile seyircisiyle buluşacak.

Çekimlerin başladığı sinema filmi konusu 15 Temmuz'u anlatacak. 15 Temmuz Darbe Girişimi  yaşanan olayları işleyecek sinema filmi sahnelerinden ilk çekim görüntüleri paylaşıldı. Polat Alemdar ve ekibi 15 Temmuz gecesi neler yapacak şimdiden merak ediliyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek