Reklamlar
Televizyon ve Medya 2017-06-19 14:14:09 Karakaya

Konuşulan Diziler Sezon Finali Yapıyor

Yaz sezonu gelmesiyle birlikte bir çok televizyon ve web dizisi sezon finali yapıyor. Kısa bir aradan sonra yeniden yeni bölümleriyle ekrana gelmeye başlayacak olan sevilen diziler arasında birbirinden güzel farklı konuları işleyen diziler bulunuyor.

 

Sadece internet ortamında izlenebilen sezona damgasını vuran Fİ dizisi sezon finali yaptı. Dikkat çeken sahneleriyle yayınlandığı ilk bölümden itibaren herkesin dikkatini çeken Fİ dizisi gelecek sezon için kısa bir süre ara verdi. Güçlü oyuncu kadrosuyla internet ortamında en çok izlenen dizi olmayı başaran Fİ dizisi mutheşem bir sezon finali yaptı.

Televizyon ekranında Pazartesi akşamına damga vurmayı başaran SÖZ diziside 12. bölümüyle sezon finali yapıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren milli duyguları en yüksek seviyeye çıkartmayı başaran SÖZ dizisi yeni sezon öncesi kısa bir ara veriyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla diziler arasında fenomenleşen SÖZ dizisi sezon finali sahneleri merakla bekleniyor.

Bir başka milli duyguları en yüksek seviyeye çıkartan dizi olan İSİMSİZLER dizisi Pazartesi günü sezon finali yapacak. Konuşulan diziler arasında bulunan İSİMSİZLER diziside yeni sezon öncesi kısa bir mola verecek.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek