Reklamlar
Gündem 2017-01-11 14:42:55 Karakaya

Kömür Sobası Iraklı Çiftin Sonu Oldu

Balıkesir'de kömür sobası zehirlenmesinde Irak uyruklu Muntadher Jabbar Saleh ve eşi Suzan Ahmet Saleh yaşamını kaybetti. Çiftin üç çocuğu sabah vakti anne ve babalarını hareketsiz şekilde yatarken görünce apartman içinde olan akrabalarına haber verdi.

Balıkesir'in Karesi ilçesinde, yattıkları odaya bıraktıkları kömür sobası kovasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Irak uyruklu Muntadher Jabbar Saleh (37) ve eşi Suzan Ahmet Saleh (35) yaşamı yitirdi. Çiftin yaşları 5 ile 8 arasındaki üç çocuğu ise akrabalarına teslim edildi.

KÖMÜR KOVASINI YATTIKLARI ODAYA KOYDU KARBONMONOKSİT GAZI ZEHİRLEDİ

Iraklı Muntadher Jabbar Saleh (37) ve Suzan Ahmet Saleh (35) çifti, dün akşam, İkinci Gündoğan Mahallesi, Bademli Sokak'taki bir apartmanın ikinci katındaki evlerinde, yatmadan önce üç çocuklarının yattığı odada sobayı yaktı. Saleh Çifti, sobadan çıkardıkları kömür kovasını da kendi yattıkları odaya koydu. Çiftin sabah kalkan çocukları, yer yatağında yatan anne ve babasını hareketsiz bulunca aynı apartmanda oturan yakınlarına haber verdi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri Iraklı karı kocanın öldüğünü belirledi. Çiftin cesedi gözyaşları arasında cenaze aracına taşındı. Saleh Çifti'nin cesetleri otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Muntadher Jabbar Saleh ve ailesinin yaklaşık iki ay önce oturdukları eve taşındığı öğrenildi. Saleh çifti arkalarında bıraktığı yaşları 5 ile 8 arasında değişen biri kız üç çocukları yakınlarına teslim edildi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek