Reklamlar
Gündem 2017-06-19 14:58:50 Karakaya

Kız Arkadaşınn Önünde Diz Çöküp Evlilik Teklifi Yaptı

Yusuf Köyegitmez, altı yıllık kız arkadaşına AVM önünde evlenme teklifi yaptı. AVM önünde kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak üzere diz çöken Yusuf Köyegitmez arkadaşlarının da yardımıyla iftar sonrası kız arkadaşıyla AVM önünde buluştu pankartla ve diz çökerek evlenme teklifi gerçekleştirildi.

AVM ÖNÜNDE 6 YILLIK KIZ ARKADAŞINA EVLENME TEKLİFİ YAPTI

Kahramanmaraş'ta çiçekçi 22 yaşındaki Yusuf Köyegitmez, 6 yıllık kız arkadaşı 20 yaşındaki Betül Taş'a bir alışveriş merkezinin önünde herkesin içinde diz çöküp evlilik teklifi yaptı.

İFTAR SONRASI ARKADAŞLARINDAN YARDIM İSTEDİ KIZ ARKADAŞINA EVLENME TEKLİFİ YAPTI

Yusuf Köyegitmez, 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı 20 yaşındaki Betül Taş ile evlenmeye karar verdi. Unutulmayacak bir evlilik teklifi yapmak isteyen Köyegitmez arkadaşlarından yardım istedi. Yapılan hazırlıkların ardından Yusuf Köyegitmez, Betül Taş'a iftar sonrası bir alışveriş merkezi önünde buluşmak istedi. Betül Taş alışveriş merkezi önüne geldiğinde, Yusuf Köyegitmez genç kızın önünde diz çöktü, arkadaşları da 'Benimle evlenir misin?' yazılı pankartı açtı.

KIZ ARKADAŞI EVET CEVABI VERDİ KONFETİLER HAVADA UÇUŞTU

Daha sonra Köyegitmez, 6 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak istediğini belirtip 'Benimle evlenir misin?' diye sordu. Betül Taş'ın 'Evet' cevabını vermesiyle çalınan müzik eşliğinde genç çift konfetiler altında dans etti. O sırada alışveriş merkezine gelen vatandaşlar da çiftin bu mutluluğuna tanıklık edip birçoğu cep telefonlarıyla o anları kaydetti.

Yusuf Köyegitmez, sevdiği kızın evlilik teklifini kabul etmesi nedeniyle hayatının en mutlu gününü yaşadığını söyledi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek