Reklamlar
Hayat 2017-03-29 05:51:06 Karakaya

Kaytaş Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde Kayseri Kaytaş nakliyat olarak tüm Türkiye geneline deneyimli eleman kadromuz ve son model nakliye araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kayseri Evden Eve Nakliyat işi zor ve deneyim gerektiren bir hizmet koludur. Bunun için yapmanız gereken tek şey taşımacılık öncesinde nakliye hizmeti alacağınız firmayı çok iyi araştırmalısınız. Araştırma süreci içerisinde firmanın ilk başta yetki belgelerine ve nakliye araçlarına bakmalısınız. Artık ne yazık ki günümüz koşulları içerisinde bir firmanın aracı bile olmadan komisyon karşılığından anlaşmalı çalışma sağlanan kişiler ile evinizin işi satılıp sanki değersiz bir eşyaymış gibi nakliye yapılmaktadır. Bu tür kişilere lütfen dikkat etmeli ve nakliye firması araştırması içerisindeyken firmaları çok iyi araştırmanız gerekmektedir.
Kayseri Nakliyat işlemi öncesinde firmamızı 2-3 iş günü içerisinde aramanız taktirinde uzman eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler Yapılan inceleme doğrultunda ev içerisinde kaç personel çalışması gerektiği, ne kadar tutarda ve hangi türde ambalaj malzemelerinin kullanılacağına karar verilmesi, evinizi taşıyacak olan araç boyutunu belirler. Buradaki en büyük amaç taşınma günü hiçbir sorunun oluşmaması açısından yapılır. Eksper ev içindeki tüm eşyalarınızı inceledikten sonra verilecek olan hizmet kapsamımız hakkında bilgi verir ve anlaşma sağlanır ise iki nüshalı sözleşme hazırlanarak bir diğeri müşterimizde, bir diğeri ise size verilir.
Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihler içerisinde ev içerisinde takım arkadaşlarımız tarafından yürütülecek olan çalışma aşağıda belirtmiş olduğumuz gibi olacaktır.
Büyük bazda olan eşyaların taşınma sırasında zarar görülebileceği düşünülerek kapıdan zor geçecek olan eşyalar demonte işlemi yapılır. Demontenin bir diğer adı ise eşyaların birbirinden ayrılması işlemine denilmektedir. Kapıdan zor geçecek olan eşyalar tek tek demonte yapıldıktan sonra sökülen her bir eşya parçası tek tek numaralandırılır ve paketlenir. Birbirinden ayrılmış olan parçalar paketlemeyi yapan eleman tarafından araç içerisinde özel bölmelere yerleştirir ve eşyalar yeni eve geldikten sonra demonteyi gerçekleştiren aynı eleman tarafından büyük bazda olan eşyaların kurulumu gerçekleştirilir.
Kırılacak olan eşya grubu arasında sayılan bardak, tabak, vitrin camları vb. aksesuarlar özenle tek tek kraft kağıtlara sonrasında ise havalı pat pat naylonlara ve son aşama olarak karton kolilere sarılarak taşınmaya hazır hale gelebilir. Eşyanın durumunun ne olacağı unutulması düşünülerek kırılacak olan eşyaların üzerine “dikkat kırılabilir eşya” uyarısı yazılır. Yeni evinizde kırılması söz konusu olan eşyalar tek tek raflara ve uygun yerlere yerleştirilir.
Kumaş koltuk türündeki eşyalarınız ilk önce streçlere ve sonrasında ise havalı pat pat naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Koltuk grubu eşyalarınız yeni evinize geldiğinde paketleme malzemelerinden çıkarılarak müşterimizin isteği doğrultusunda tek tek istenilen yere yerleştirilir.
Elektronik eşyalarınız eşya gurubuna uygun bir şekilde ambalajı yapılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Elektronik eşyalarınız için kullanmış olduğumuz malzemeler arasında ise battaniye, köpük dolu karton koliler ile bu tür eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaktayız.
Evinize temiz, mis kokular saçan çiçekler toprağının dökülmesine dikkat edilerek fıçılar aracılığıyla taşınır.

Eski eviniz içerisinde tüm taşınan eşyalar yeni evinize getirildiğinde elemanlarımız tarafından yere basan tüm eşyaların montajını ve kurulumu yapar. Bunların yanı sıra klima, uydu anteni gibi eşyaları kurulumunu yapmamaktayız. Eşyanıza olabilecek zararlara karşı önceden yaptırmış olduğumuz sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınmaktadır. Olabildiğince tüm eşyalarınızı kırmadan, zarar vermeden taşımaya özen göstermekteyiz. Eğer taşınma sırasında eşyanıza her hangi bir zarar gelmesi durumunda eşyanın zararı yapılabilme olasılığı var ise firmamız tarafından yapılır eğer yok ise eşyanın piyasa bedel fiyatı teslim edilir. Kaytaş Evden Eve Kayseri gururla sunar..

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek