Reklamlar
Gündem 2017-01-11 15:21:08 Karakaya

Kayıp İlanı Vermişlerdi Anne Oğulun Öldürdüğü Ortaya Çıktı

Ailevi nedenlerle tartışma yaşayan aile de anne ve oğlu birlik olup eşini iple boğarak öldürdü. Cesedi Fırat Nehrine atıp kayıp ilanı verdiler. İşledikleri cinayeti gizleyip polise kayıp ilanı veren anne ve oğlu evli olan kızı ihbar etti. Babasının kayıp olmadığını annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü söyledi.

Gaziantep'in Nizip ilçesinde, kayıp olarak aranan 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in, ailevi meselelerden çıkan tartışma sonrası eşi ve oğlu tarafından iple boğularak öldürüldüğü ve cesedinin Fırat Nehri'ne atıldığı ortaya çıktı.

CİNAYETİ İŞLEYEN ANNE OĞUL POLİSE KAYIP İHBARINDA BULUNDU

Karşıyaka Mahallesi'nde oturan seyyar satıcı Ramazan Çiçek'in 47 yaşındaki eşi Nesriye Çiçek geçen 8 Ocak günü polise başvurarak, eşinin kayıp olduğunu söyledi. 4 Ocak'tan itibaren eşine ulaşamadığını söyleyen Nesriye Çiçek'in başvurusunun ardından güvenlik güçleri arama çalışması başlattı. Her yerde aranan Ramazan Çiçek'in evli olan kızı Şefika A., dün sabah polisi arayarak babasının annesi ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü ihbar etti.

POLİS ANNE VE OĞLUNU GÖZALTINA ALDI

Bunun üzerine polis, Çiçek ailesinin evinde inceleme yaptı. Evde kan izlerine rastlayan polis, seyyar satıcının eşi Nesriye ve 24 yaşındaki oğlu İsmail Çiçek'i gözaltına aldı. Anne ve oğlu polisteki sorgulamasında ailevi nedenlerden dolayı çıkan tartışmada Ramazan Çiçek'i iple boğarak öldürdüklerini itiraf etti.

FIRAT NEHRİNE CESEDİ ATTILAR

Nesriye Çiçek ve oğlu İsmail, cinayetin ardından Ramazan Çiçek'in cesedini bulunmaması için Fırat Nehri'ne attıklarını ve kayıp başvurusunda bulunduklarını söyledi.

ADLİYEYE SEVK EDİLEN ANNE OĞUL TUTUKLANDI

Suçlarını itiraf ettikleri sorgulama sonrası adliyeye sevk edilen anne ve oğlu, 'kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

FIRAT NEHRİNDE ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Öte yandan şüpheli anne ve oğlun yer göstermesinin ardından dalgıç polisler, Fırat Nehri'nde Ramazan Çiçek'in cesedinin bulunması için arama çalışması başlattı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek