Reklamlar
Gündem 2017-05-18 16:24:23 Karakaya

Kargo Çalışanıyla Husumet Yaşadı Pompalı Tüfekle Vurdu

Öğle vakti eve gelen kargo firması çalışanı ile husumet yaşayan Uğur Karadağ pompalı tüfekle kargo firması personelini vurdu. Bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışmada pompalı tüfeğiyle kargo firması personelini vurdu ağır yaralanan kargo personeli hayatını kaybetti. Uğur Karadağ kargo çalışanı Bilal Oltu'nun küfür etmesine sinirlendiğini belirterek ateş ettiğini söyledi.

EVE GELEN KARGO FİRMASI ÇALIŞANI İLE YAŞADIĞI TARTIŞMADA POMPALI TÜFEĞİNİ ATEŞLEDİ

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde 32 yaşındaki Uğur Karadağ evine gelen bir kargo firması çalışanı 27 yaşındaki Bilal Oltu ile aralarındaki bir husumet nedeniyle tartıştı. Uğur Karadağ, Bilal Oltu'yu pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

TARTIŞMADA KÜFÜR ETTİĞİNİ SÖYLEDİ SİNİRLERİNE HAKİM OLAMAYIP TÜFEĞİ ATEŞLEDİ

Olay öğle saatlerinde, Nenehatun Mahallesi Turgut Reis Caddesi Misvak Sokak'ta meydana geldi. Bir kargo firmasında çalışan Bilal Oltu firmaya ait araçla Uğur Karadağ'ın evine geldi. Uğur Karadağ ile Bilal Oltu arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Uğur Karadağ evinden pompalı tüfeğini alarak Bilal Oltu'yu ateş ederek vurdu. Ağır yaralanan Bilal Oltu binadan çıktıktan sonra yere yığıldı. Silah sesini duyanların ihbarı üzerine olay yerine polis ve 112 Acil ekibi geldi. 112 Acil ekibinin yaptığı kontrolde Bilal Oltu'nun yaşamını yitirdiği belirlendi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Bilal Oltu'nun cenazesi morga kaldırıldı. Polis, Bilal Oltu'yu tek el ateş edip vurarak öldüren 1 çocuk babası Uğur Karadağ'ı gözaltına aldı. Uğur Karadağ, Bilal Oltu ile aralarındaki bir konu nedeniyle tartıştıklarını, küfür etmesi üzerine sinirlerine hakim olamayarak tüfekle ateş ederek öldürdüğünü söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek