Reklamlar
Magazin 2017-03-20 09:35:29 Karakaya

Kardashian Yaşadığı Korku Dolu Anları Ayrıntılarıyla Anlattı

Reality şov yıldızı Kim Kardashian, Paris'de yaşadığı o anları ayrıntılarıyla anlattı. O anları anlatırken göz yaşlarına hakim olamayan Kim Kardashian kendisini en kötü senaryoya hazırladığını belirtti. Aylar sonra kendi reality şov programında olanları ayrıntılarıyla anlatma kararı alan Kim Kardashian, kendisini korkunç gerçeğe hazırladığını tecavüze uğramaktan kıl payı kurtulduğunu ifade etti.

ABD'li ünlü TV yıldızı  Kim Kardashian, geride bıraktığımız yılın ekim ayında  Fransa'nın başkenti  Paris'te pazartesi sabahı 02.00 sularında polis kılığındaki 5 hırsız tarafından rehin alınmış ve 10 milyon dolar değerinde mücevheri çalınmıştı. Yaşadığı korku dolu anları olay sonrasında muhabirlerle paylaşan Kardashian, 'Tecavüzden korktum' şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

REALİTY ŞOV PROGRAMINDA PARİS'DE YAŞADIĞI KABUS DOLU GECEYİ ANLATTI AYRINTILARIYLA TÜM O KORKU GECESİNİ ANLATTI

Ailesiyle birlikte kendi adlarını taşıyan bir şov programı yapan  Kim Kardashian, olayın üzerinden beş ay geçtikten sonra yaşadıklarını tüm ayrıntılarıyla anlattı. 36 yaşındaki televizyon şovu yıldızı  Kim Kardashian, korku dolu anları kardeşlerine anlattı.

HIRSIZLAR KARDASHİANI BACAKLARINDAN TUTUP SÜRÜKLEDİ ÜZERİ ÇIPLAK OLAN KARDASHİAN KENDİSİNİ KORKUNÇ GERÇEĞE HAZIRLADIĞINI HIRSIZLARIN TECAVÜZDEN VAZGEÇTİĞİNİ AÇIKLADI

Hırsızlar tarafından tecavüze uğramaktan kılpayı kurtulduğunu söyleyen Kardashian o anlarla ilgili şunları paylaştı: "İçlerinden biri bacaklarımı tutuyordu, ben de korkudan ne yapacağımı bilmez bir haldeydim, üzerimde kıyafetlerim de yoktu. Beni yatağın önüne doğru çekti ve işte o an 'Tamam, bana tecavüz edecekleri an bu' dedim kendi kendime. Kendimi zihinsel olarak bu korkunç gerçeğe hazırlamıştım ki sonrasında vazgeçti. Bacaklarımı bantladı ve elindeki silahı kafama doğrulttu. O an dua etmeye başladım.

KAÇMAK İÇİN FIRSAT ARIYORDUM KORİDORDA SÜRÜKLENDİM SİLAHLARI VARDI

Kourtney'nin yatağın üzerindeki cansız bedenimi gördüğünde nasıl hissedeceğini düşündüm. Sonrasında onlara 'Bizi öldürecek misiniz?' diye sordum. 'Bir bebeğim ve ailem var lüften yaşamama izin verin' diye onlara yalvardım. Ancak beni anlamıyorlardı. Onlara paramın olmadığını söyleyince, beni koridora sürüklediler o zaman adamların elindeki silahı da net bir şekilde gördüm. Silaha ve merdivenlere baktım. Beni arkamdan vurup atabilirlerdi. O sırada kaçmak için kendime fırsat arıyordum ancak bu durumdan kurtulabileceğime dair hiçbir belirti yoktu. Hırsızlar beni daha sonra balkona çıkardı ellerim ve ayaklarım bağlıydı. Bu sırada hırsızlardan iki tanesinin Fransız polisi gibi giyindiğini gördüm.  Moda tasarımcısı arkadaşım Simone kendisini tuvalete kilitleyip kardeşlerimi aramasa belki de hayatta olmazdım."

OTELİN GÜVENLİĞİ YAŞANAN OLAYLARIN REKLAM OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Otelin özel güvenlik uzmanı Stanulis, soygunun düzmece olduğunu iddia etmişti.  İngiltere'de yayımlanan  Daily Mail'e konuşan Stanulis, "Bu ya binanın içerisinde birinin işi ya da bir reklam malzemesi. Çünkü bina çok güvenli. Birileri bu beş adama para verip Kardashian yalnızken binanın içine almış olmalı" yorumunu yaptı.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek