Reklamlar
Dünya 2017-06-21 14:42:09 Karakaya

Kadınların Nüfusu 9 Milyon Fazla

Rusya denilince akla gelen soğuk bir ülke olduğu ve kadınların çok güzel olduğu söylenir. Mavi gözleri beyaz tenleriyle ilgi çekici bir güzellikleri olan Rus kadınların bir diğer özelliği ise erkeklere göre nüfusları Rusya genelinde 9 milyon daha fazla olması.

 

Her alanda kendilerini gösterebilecek kadar zeki, güçlü, güzel olan Rus kadınlar ülke genelinde erkeklere göre nüfusları 9 milyondan daha fazla. Ağır işlerde ve yüksek yetkili makamlara kadar her alanda Rusya'da iş gücünde bulunan kadınlar Rusya nüfusunun büyük bir bölümünü kapsıyor.

Rus kadınlar ülkemize sıkça ziyaret edenler arasında. Turist olarak bir çok ülkeden en çok turistin geldiği ülke olan Rusya'da en dikkat çekenler güzel Rus kadınları oluyor. Turist olarak gelen Rus kadınların meslekleride kendi ülkelerinde doktor, öğretmen, model olarak sınıflandırılıyor.

Kendi ülkelerinde tatil yapmak yerine Türkiye'yi tercih eden bir çok Rus kadın turist tatil cenneti şehirlerimize her yaz geliyor. 9 milyon nufusun daha fazla olmasıyla Rusya'da kadınlar ön planda yer alıyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek