Reklamlar
Gündem 2017-06-12 14:17:11 Karakaya

Kaçarak Evlendiğini Eşini Ağır Yaraladı Kendi İntihar Etti

Sabah vakti Sivas Şarköy'de işten dönen Rahmi İşçi bilinmeyen bir nedenle eşi tarafından vuruldu kanlar içinde kaldı. Silah sesleri üzerine odaya giren Hatice İşçi'nin annesi gördükleri karşısında şok olurken kızı gözleri önünde intihar etti.

EŞİ EVE GELDİ İSTİRAHAT EDERKEN SİLAHLA VURDU

Sivas'ın Suşehri ilçesinde 20 yaşındaki Hatice İşçi 1 ay önce kaçarak evlendiği eşi 35 yaşındaki Rahmi İşçi'yi uyurken tabanca ile yaraladıktan sonra, aynı silahla intihar etti.

ANNE KIZINA NE YAPTIN DİYE SESLENİRKEN KENDİSİNİ VURARAK İNTİHAR ETTİ

Olay sabah saatlerinde ilçeye bağlı Şarköy Köyü'nde meydana geldi. İlçede tünel inşaatında çalışan Rahmi İşçi, gece vardiyasından döndükten sonra köydeki evinde istirahata çekildi. Bu sırada 1 ay önce kaçırarak evlendiği eşi Hatice İşçi, bilinmeyen bir nedenle, evdeki tabanca ile uyumakta olan eşine ateş etti. Silah sesleri üzerine evlerinde misafir olarak Hatice İşçi'nin annesi Asiya Arıcı, odaya girdi. Damadını kanlar içinde gören anne, 'Kızım ne yaptın' diye bağırdı. Bu sırada genç kadın, aynı tabancayı başına dayayarak annesinin gözü önünde intihar etti.

KURŞUN ÇENESİNDEN GİRİP KAFATASINDAN ÇIKTI HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Olayın ardından köye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Hatice İşçi'nin olay yerinde öldüğü belirlendi. Başına isabet eden kurşunla ağır yaralanan Rahmi İşçi ise Suşehri Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kurşunun çenesinden girip kafatasından çıktığı tespit edilen İşçi'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

HATİCE İŞÇİ MORGA KALDIRILDI

Öte yandan Hatice İşçi'nin cesedi ise Suşehri Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Savcılık incelemesinin ardından cesedin otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği öğrenildi. Jandarma konuyla ilgili soruşturma başlattı.

GÖZÜ ÖNÜNDE KIZI İNTİHAR ETTİ ANNE ŞOKA GİRDİ

Olay sırasında misafir olarak bulunduğu evde gözü önünde kızının intiharına şahit olan Asiya Arıcı, yaşadığı şoku güçlükle anlattı. Arıcı, "İçeri girdiğimde damat kanlar içindeydi. Kızım daha sonra tabancayı başına dayayıp kendisini vurdu" dedi. Genç kadının babası Seyit Arıcı da kendisinin olay sırasında dışarıda olduğunu, geldiğinde olayla karşılaştığını söyledi.

VATANDAŞLAR EVLİ ÇİFTİN KAÇARAK BİRBİRLERİNİ SEVEREK EVLENDİĞİNİ SÖYLEDİ

Köylüler ise birbirlerini seven iki gencin kaçarak evlendiklerini, aralarında her hangi bir geçimsizlik ve tartışma olmadığını belirterek, olayın neden olduğunu anlamadıklarını ifade etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek