Reklamlar
Gündem 2017-04-21 10:55:53 Karakaya

Jandarma ve AFAD Kaybolan Alzheimer Hastasını Buldu

Alzheimer hastasının kaybolduğu haberini alan Jandarma ve AFAD ekipleri yaptıkları çalışma ile sabah vakti alzheimer hastası bulundu. İlk olarak yakınları ve köylüler arama yaptı sonuç alamayınca Jandarma ve AFAD'a ihbar yapıldı. Ekipler yaptıkları çalışma ile alzheimer hastası olan yaşlı adamı sabah vakti buldu.

Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi Büyükdeliller Mahallesi'nde dün kaybolan alzheimer hastası 85 yaşındaki Mehmet Kuru, jandarma ve AFAD ekiplerinin sürdürdükleri çalışma sonucu bu sabah bulundu.

YAYLA ALANINDA BİTKİN HALDE BULUNDU

Uludağ'ın eteklerindeki Büyükdeliller Mahallesi'nde oturan Alzheimer hastası Mehmet Kuru, dün kayboldu. Yakınları ve köylülerin arama çalışmaların bir sonuç alınamayınca durum saat 00.10'da 156 Jandarma İmdat hattına bildirildi. Yapılan ihbar üzerine Jandarma Arama Kurtarma ve AFAD ekipleri mahalleye gelerek arama çalışması başlattı. Yürütülen çalışmalar sonucu Mehmet Kuru, sabah saat 07.30'da Büyükdeliller Mahallesi yakınlarındaki Yayla alanı Sırt Mevkii'nde bitkin bir halde bulundu. 112 Acil Servis ekiplerinin kontrolünün ardından Mehmet Kuru, Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek