Reklamlar
Gündem 2017-04-21 11:00:05 Karakaya

İzmir'de Hırsızlık Yaptı Kocaeli'nde Yakalandı

Mart ayında İzmir Adliyesinde avukatların dilekçe yazcığı bilgisayar odasına girip cüzdanları çalan hırsız aynısını Kocaeli'de yapmak isterken yakalandı. Erol A. İzmir'de güvenlik kameraları ile görüntülenen hırsız Kocaeli Adliyesinde hırsızlık yapmak isterken yakalandı.

İzmir Adliyesi'nde, avukatların kullandığı bilgisayar odasından geçen ay iki avukatın cüzdanını çalan Erol A.'nın,  Kocaeli Adliyesi'nde hırsızlık yaparken yakalanıp tutuklandığı ortaya çıktı.

BİLGİSAYAR ODASINDA 3 KEZ TUR ATTI CÜZDANLARI ALIP ÇIKTI KAMERALAR GÖRÜNTÜLEDİ

Geçen  8 Mart'ta  İzmir Adliyesi'ne gelen bir erkek, avukat gibi davranarak, dördüncü katta bulunan  İzmir Barosu'na ait, avukatların dilekçe yazdığı bilgisayar odasına girdi. Bilgisayar odasında üç kez tur atan zanlı, önce orta bölümde bir kadın avukatın bıraktığı çanta içerisindeki cüzdanını ve ardından erkek avukatın ceketinin cebinde bulunan cüzdanı alıp, fark ettirmeden çıktı. Sakince odadan dışarı çıkan hırsızın rahat tavırları ve çaldığı cüzdanları kontrol etmesi, güvenlik kamerası tarafından da kaydedildi.

DAHA ÖNCEDE İSTANBUL ADLİYESİNDE HIRSIZLIK YAPTI

Hırsızlığın ardından soruşturma başlatan polis, kimliğini tespit ettiği zanlının, daha önce de  İstanbul Adliyesi'nde 7 kadın avukatın cüzdanını çaldığını belirledi. Kimliği tespit edilen hırsızlık zanlısının geçen 30 Mart'ta da  Kocaeli Adliylesi'nde 4. ve 7. İcra Daireleri ile baro odası içerisinden, avukatlar A.D. ve R.İ.K. ile avukat katipleri R.Ç., B.K., B.K.K.'ya ait para, kart ve cüzdanları çaldığı ortaya çıktı.

KOCALEİ'DE HIRSIZLIK YAPARKEN YAKALANDI

Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi kısa süre önce, başka bir isme düzenlenmiş sahte kimlikle yakalayıp, gözaltına aldı.  İstanbul,  İzmir ve  Kocaeli'de adliyelerde hırsızlık yapan Erol A., tutuklandı. Sakal bırakan ve eşkal değiştiren Erol A.'nın yakalanmasıyla avukatlar ve adliye çalışanları rahat bir nefes aldı.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek