Reklamlar
Dünya 2017-03-17 15:12:55 Karakaya

İsrail Jeti Suriye Hava Sahasında Düşürüldü

İsrail savaş uçağı, Suriye hava sahasında düşürüldü. İsrail savaş jetleri Palmira'da askeri hedefleri bombaladığı hava operasyonunda İsrail jetleri vurulduğu belirtildi. İsrail'in Suriye'ye gece operasyonu yaptığı ve bir çok bölgeyi bombaladığı bu operasyonda İsrail jeti vurulduğu belirtilirken İsrail jetlerinin vurulmadığını açıkladı.

Suriye ordusu, hava sahasını ihlal eden  İsrail jetlerinden birinin düşürüldüğünü duyurdu.  İsrail savaş uçaklarının Palmira yakınlarındaki askeri hedefleri vurduğu açıklandı.

SURİYE İSRAİL JETİNİ VURDUKLARINI AÇIKLADI

Suriye, hava sahasını ihlal eden dört  İsrail jetinden birinin düşürüldüğünü duyurdu.

Reuters haber ajansının son dakika olarak geçtiği açıklamaya göre,  İsrail savaş uçakları Palmira yakınlarındaki askeri hedefleri bombaladı.

SURİYE'DE İSRAİL JETLERİ OPERASYON YAPTI SURİYE UÇAKSAVAR FÜZELERİYLE KARŞILIK VERDİ

İsrail ordusu, bugün sabah yaptığı açıklamada savaş uçkalarının  Suriye'de birçok noktayı bombaladığını duyurmuştu. Açıklamada,  Suriye'nin bombardımana uçaksavar füzeleri fırlatarak yanıt verdiği belirtilmiş ve fırlatılan roketlerin hava savunma sistemleri tarafından imha edildiği aktarılmıştı.

SİRENLERİN ÇALDIĞI SURİYEDE BÜYÜK PATLAMALAR YAŞANDI

Gece boyunca  İsrail'in birçok noktasında sirenler çaldı, büyük patlamalar duyuldu.  Reuters haber ajansı, iki görgü tanığına dayandırdığı haberinde işgal altındaki  Batı Şeria'da bulunan  Ürdün Vadisi'nde sirenlerin çaldığını ve patlama duyulduğunu bildirmişti.

İsrail,  Suriye'de iç savaşın başladığı 2011 yılından bu yana  Suriye ve  Golan Tepeleri'ne çok sayıda hava saldırısı düzenledi.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek