Reklamlar
Gündem 2017-02-14 14:49:48 Karakaya

İş Makinası Metro İnşaatında İşçiye Çarptı 1 Ölü

Kadıköy Dudullu, Bostancı metro hattı inşaatın da iş kazası yaşandı. Kazanın saat 10:30 sıralarında olduğu ifade edildi. Ayşekadın Metro İstasyonun da yaşanan kazada iş makinasının işçiye çarpmasıyla diğer çalışanlar durumu sağlık görevlilerine ve polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık görevlileri yaptıkları incelemede işçinin öldüğünü tespit etti.

Kadıköy'de yapımı devam eden Dudullu-Bostancı Metro inşaatının Ayşekadın metro istasyonunda kazı çalışmaları sırasında iş makinesi bir işçiye çarptı. Kazada işçi hayatını kaybetti.

AYŞAKADIN METRO İSTASYONUNDA İŞ MAKİNASI İŞÇİYE ÇARPTI 1 ÖLÜ

Kaza saat 10.30 sıralarında Şemsettin Günaltay caddesi üzerinde bulunan Dudullu-Bostancı metro inşaatının Ayşekadın metro istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, metro inşaatının iç tünel kısmında kazı çalışması esnasında bir iş makinası, İbrahim Güngör isimli işçiye çarptı. Kaza sonrası çalışanlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri tünele gelerek yaptıkları incelemede işçinin hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri tünelin girişini güvenlik şeridi çekerek olay yeri ve savcılığı bilgi verdi. Olay yeri ve savcılığın incelemesinin ardından cenaze asansör yardımıyla tünelden çıkarıldı.

İKİ İŞÇİNİN İFADESİ ALINMASI İÇİN POLİS MERKEZİNE GÖTÜRÜLDÜ

Gözyaşlarına boğulan bir yakının diğer çalışan işçiler teselli etmeye çalıştı. Çalışma sırasındaki iki işçi ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Cenaze metro inşaatı alanında bekleyen cenaze aracına konduktan sonra Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek