Reklamlar
Magazin 2017-05-15 11:09:02 Karakaya

Instagram Onu Kabul Etmedi

Sosyal medya platformu ınstagram bir kullanıcısının hesabını kapattı ve onu uyardı. İlk defa yaşanan bu olayın kahramanı Elle Johnson, sosyal medya hesabının kapatılma sebebinin çok ateşli pozlar verdiğini söyledi.

 

ABD'li model Elle Johnson, sosyal medya platformundan kullanıcı hesabı askıya alındı. Hesabında verdiği cesur pozlar nedeniyle uyarılan Elle Johnson aldığı uyarıyla şok oldu. Instagram yönetimi Elle Johnson'a verdiği uyarıda fotoğrafları çok ateşli olduğunu söylemesi üzerine hesabını askıya aldı.

Tam bir spor aşığı olan güzel model, tuttuğu takımın formasıyla ve amblemiylede sürekli pozlar verdiği ınstagram sayfasında binlerce takipçisi bulunuyordu. Sürekli tuttuğu takım ve kendi fotoğraflarına yer verdiği sosyal medya hesabı askıya alınmasıyla şok yaşayan Elle Johnson, aldığı uyarıyla ikinci bir şoku yaşadı.

Elle Johnson, son fotoğraflarında verdiği sıcak pozlar nedeniyle uyarı aldı ve sonrasında ınstagram yönetimi hesabı askıya aldı. Elle Johnson bu yapılanın doğru olmadığını hesabının geri verilmesini istedi. Instagram yönetimi verdiği uyarıda kararlı olunca Elle Johnson diğer sosyal medya platformlarında takipçilerine ulaşmaya devam edeceğini yeni bir ınstagram hesabı açmayacağını söyledi.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek