Reklamlar
Politika 2017-04-27 14:37:02 Karakaya

İddia Edenleri İspata Davet Etti

Ak Parti İstanbul vekili Mehmet Metiner iddia edilen Anıtkabir Yıkılmalıdır sözlerini doğru olmadığını bunu iddia edenleri ispata davet etti. Kendisini böyle bir söz söylemediğini belirten Metiner, bunların ülkeye kötülük yaptığını söyledi.

Ak Parti  İstanbul  Milletvekili  Mehmet Metiner, sosyal medyada dolaşan ve kendisinin söylediği iddia edilen '' Anıtkabir yıkılmalıdır'' sözlerini yalanladı. Metiner, ' " Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğimi iddia edenleri ispata davet ediyorum. Böyle bir lafım yok.'' dedi.

EVET SAYGI DUYMAYANLAR DEMOKRASİYEDE SAYGISI YOK

CRI Türk'te gündeme ilişkin soruları cevaplandıran  AK Parti  Milletvekili  Mehmet Metiner, Evet'e saygı duymayanların demokrasiye saygılarının olmadığını belirterek, "Referandum bitti. Milli irade tecelli etti ama hala  Türkiye'yi referandum sürecinde tutmak isteyen siyasi partiler ve çevreler var. Bunlar ülkeye kötülük yapıyor. Ben 15 Temmuz'da kendini ölmüş sayan bir insanım. Yaşadıklarım Allah'ın bir lütfu. Siyasi beklenti içinde konuşan biri değilim yüreğimin sesiyle konuşan biriyim.'' dedi.

SOSYAL MEDYADA DOLAŞIYOR ONLARI İSPATA DAVET EDİYORUM

Sosyal medyada dolaşan '' Anıtkabir yıkılmalıdır'' sözlerinin kendisine ait olmadığını belirterek sert tepki gösteren Metiner, '' Atatürk ile ilgili bir alıp vermediğim yok, bir düşmanlığım da yok. Sosyal medyada dolaşan " Anıtkabir yıkılmalıdır" dediğimi iddia edenleri ispata davet ediyorum. Böyle bir lafım yok.'' dedi

 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek