Reklamlar
Politika 2017-06-08 12:55:54 Karakaya

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sivas'ta

135'inci Dönem Kaçakcılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu toplantısına katılmak için Sivas'a sabah saatlerinde gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ilk olarak Sivas Valisini makamında ziyaret etti. Valilik şeref defterinide imzalayan Süleyman Soylu, süper lig'e yükselen Sivasspor'u tebrik etti.

YURT GENELİNDE HUZUR VE GÜVEN İÇİN MÜCADELE VERİLİYOR ADIM ADIM ULAŞACAĞIZ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ülkenin huzur ve güveni için güvenlik kuvvetlerinin, valilerin, kaymakamların, tüm görevlilerin canhıraş bir mücadele ortaya koyduğunu vurgulayarak, "Adım adım istediğimiz noktaya kavuşacağız" dedi.

SİVASSPOR'UN SÜPER LİGE YÜKSELMESİNİ KUTLADI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 135'inci Dönem Kaçakcılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu toplantısına katılmak üzere sabah saatlerinde havayolu ile Sivas Nuri Demirağ Havaalanı'na geldi. Bakan Soylu burada, Sivas Valisi Davut Gül, 5'inci Piyade Er Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip, Belediye Başkanı Sami Aydın ve diğer protokol üyeleri tarafından karşılandı. Bakan Soylu, ilk olarak Sivas Valisi Davut Gül'ü makamında ziyaret ederek Valilik Şeref Defteri'ni imzaladı. Vali Gül, Bakan Soylu'ya kentteki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bakan Soylu ise Sivas'ın tarihin, medeniyetin, milletin önemli merkezlerinden biri olduğunu belirterek Süper Lig'e yükselen Sivasspor'u tebrik etti.

VALİLER, KAYMAKAMLAR TÜM GÖREVLİLER HUZUR İÇİN ÇALIŞIYOR

Ülkenin huzur ve güveni için hem de milletin yarına aydınlık ve esenlikle bakabilmesi için tüm güvenlik kuvvetlerinin, valilerin, kaymakamların, tüm görevlilerin canhıraş bir mücadele ortaya koyduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

AZİZ MİLLETİMİZ RAHAFA HUZURA GÜVENLİĞE ESENLİĞE ADIM ADIM ULAŞACAK

"16 Nisan'da sonra Türkiye'nin karşı karşıya kalmış olduğu yeni hükümet sistemiyle millet ve devlet arasındaki ilişki çok daha kuvvetlendirecek ve aziz milletimizin her geçen gün çok daha fazla refaha, huzura, güvenliğe ve esenliğe ulaşmasını temin edecektir. Adım adım hem Türkiyemiz'de istediğimiz noktaya kavuşacağız hem de etraf coğrafyamızda huzuru hem güveni hem de özgüveni sağlayarak devam edeceğiz. Allah yardımcımız olsun."

TERÖR ÖRGÜTÜ TEHDİDİNE YANIT VERDİ NE BEKLENEBİLİRKİ ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL

Bakan Soylu, bir basın mensubunun, "PKK ele başlarından Bese Hozat'ın size yönelik bir tehdidi vardı, internet sitelerinde yer aldı Kato Dağı'na gitmenizle ilgili, PKK'nın bu tavrını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Soylu, gülümseyerek, "Terör örgütünden başka ne beklenebilir ki, çok önemli değil" karşılığını verdi.

POLİS ALIMLARINDA SIKINTILARIN GİDERİLECEĞİNİ ARKADAŞLARIMIZIN DEĞERLENDİRİYOR YANITINI VERDİ

Soylu, "Binlerce gencin 2017'deki polis alımlarında yaşla ilgili beklentisi var. 19'uncu dönemde bir sıkıntı olmuştu, 28 yaşındakiler mülakat yeri çıkmasına rağmen mülakatlara alınmamıştı, bununla ilgili bir çalışma var mı?" sorusu üzerine de, "Arkadaşlarımız değerlendiriyorlar." cevabını verdi. Bakan Soylu, daha sonra Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın'ı makamında ziyaret etti.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek