Reklamlar
Spor 2017-06-15 13:40:33 Karakaya

Her Hafta Yeni Bir Saç Stili Paul Pogbo

Fransa futbolunda yeni bir heyecan yaşatan 24 yaşında ki yıldız futbolcu Paul Pogbo, futbol yaşamı kadar sürekli değiştirdiği saç stiliylede gündemde. Neredeyse hafta da bir yeni bir saç stili ile karşımıza çıkan Paul Pogbo, Juventus ve M.United formaları giydiği dönemde yeni saç stilleriyle yeşil sahalara damga vuran futbolcu oldu.

 

Saç stilini değiştirmeyi her fırsatta uygulamalı olarak gösteren Paul Pogbo, farklı bir stil oluşturuyor. Kendisine has bir tarz ile saç stili oluşturan Paul Pogbo, yaz sezonuna girilsede saç stilini sürekli değiştiriyor. Sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapan Paul Pogbo saç tarzını göstermeyi ihmal etmiyor.

Yanlarını sıfıra vurarak üstlerde bıraktığı saçlarına renk ve şekil vererek saç stilini oluşturan Paul Pogbo, saçlarının yanlarını kısa kestirerek her hafta farklı görsel saç şekli oluşturuyor. Her maça özel saç stiliyle şaşırtan Paul Pogbo'nun 2018 Dünya Kupası için nasıl bir saç stili seçeceği merak ediliyor.

Saçlarıyla oynamayı seven Fransız futbolcu, yaptığı görsel değişiklik ile şimdiye kadar en az 25 farklı saç stiliyle görüldü. Bu sayının ilerleyen zamanlarda daha da artacağını düşünen futbol severler Paul Pogbo'nın yeni saç stili ne olacak merak ediyor.

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek